Shawn Michaels o przeniesieniu WWE NXT TV, Czy John Cena miał zmierzyć się z Drew McIntyre na SummerSlam?, John Silver i jego obawy o utratę pracy w AEW

» Wszystko wskazuje na to, że WWE zdecyduje się na przeniesienie tygodniówki WWE NXT ze środy na wtorek. Powodem takiej decyzji mają być wznowione rozgrywki NHL. Po części jest to spowodowane zamknięciem sieci NBC Sports Network i nie ma nic wspólnego z All Elite Wrestling.

W rozmowie dla New York Post, WWE Hall of Famer Shawn Michaels potwierdził, że takowe posunięcie nie zmieni strategii oraz sposobu prowadzenia tygodniówki.

Jeśli posiadasz dom, odpowiednią strategię, jest o wiele prościej. Gdyby do tego doszło, na pewno nic by to nie zmieniło. Wciąż staramy się tworzyć najlepszy program. Wiem, że każda federacja ma taki cel, więc my go nie zmienimy. Myślę, że każdy zdaje sobie z tego sprawę, iż jeżeli nie konkurujesz z innym programem, sprawa jest prostsza. Pozwala ludziom / fanom cieszyć się wyłącznie jednym programem, więc przesunięcie na wtorek na pewno nam nie zaszkodzi.

GM NXT William Regal ma do przekazania dwie ważne wiadomości, ale nie wydaje się, aby przeniesienie NXT było jedną z nich.

» W związku z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa oficjele WWE zdecydowali się na zmianę kilku planów. Według zagranicznych źródeł WWE planowało wielki pojedynek dla Drew podczas WrestleManii 36. Kilka miesięcy później na największej gali lata, czyli SummerSlam rywalem Szkota miał być John Cena.

Ringside News dotarł do kilku osób z WWE, które stanowczo zaprzeczyły wspomnianym plotką twierdząc, iż nic takiego nie miało się wydarzyć.

Powiedziano nam, że nie było takiego zapytania. Nie planowano takiej walki. Nie było żadnej intencji, pomysłu ze strony WWE, aby zorganizować walkę Drew z Johnem na SummerSlam.

Lider Cenation miał być częścią tegorocznej WrestleManii, ale tak się nie stanie, chyba że nagle zostanie odrzucony projekt tworzony w Kanadzie. John zajmuje się nagrywaniem serialu Peacemaker na HBO Max.

ZOBACZ TAKŻE >>> IMPACT! Wrestling 9 marca 2021: Raport

» Federacja All Elite Wrestling posiada wielu utalentowanych pracowników. Niektórzy z nich byli nieco zdenerwowani z powodu swojej roli w firmie.

John Silver był jednym z gości Chrisa Vann Vlieta. W podcaście John wyjawił, że na początku pandemii razem z Alexem Reynoldsem martwili się o swoją pracę, gdyż nie mogli podróżować i uczestniczyć w tapingach telewizyjnych.

W momencie, kiedy wybuchła pandemia ja i Alex Reynolds myśleliśmy, że zostaniemy zwolnieni. Nowy Jork był zamknięty, więc nie mogliśmy uczestniczyć w programach telewizyjnych. Podobnie, jak Stu (Grayson) i (Evil) Uno. Byliśmy częścią show, na którym zadebiutował Brodie Lee. Niestety z powodu naszej nieobecności do programu włączeni zostali 5 (Alan Angels) i 10 (Preston Vance). Ta dwójka uczęszczała do szkoły Cody’ego, czyli The Nightmare Factory, więc wiedzieliśmy, że firma wprowadziła dwóch naszych zamienników.

Silver i Reynolds tworzą zgraną drużynę, która w przyszłości ma stanowić o sile rozwijającej się dywizji tag teamowej AEW. W przeciwieństwie do WWE, w All Elite Wrestling obyło się bez zwolnień i redukcji budżetu.