SPOILER! Wielka gwiazda powróci na RAW i dołączy do Money in the Bank Ladder Matchu

WWE Monday Night RAW 30 listopada 2020: Raport

Pora na ostatnią tygodniówkę WWE w tym miesiącu. Ten długi, listopadowy wieczór umili nam tym razem najnowszy epizod Monday Night RAW. To już dziś dowiemy się kto zostanie nowym pretendentem do tytułu mistrza WWE oraz co wydarzy się, gdy Randy Orton ponownie zagości w A Moment of Bliss.

 

Show rozpoczynamy właśnie od nowego odcinka A Moment of Bliss, w którym Alexa, na początek, pyta swojego dzisiejszego gościa dlaczego The Fiend tak go potraktował tydzień temu. Randy wskazuje na znaczne podobieństwo pomiędzy nim, a Fiendem. Orton jakiś czas temu znalazł słabość Wyatta i zniszczył ją, paląc ją doszczętnie, Zatem i tym razem Żmija ma już przemyślany swój plan działania. Co więcej, wydaje się, że Randy już znalazł słabość Fienda, po czym wskazuje na Alexę. Na arenie rozbrzmiewa muzyka Fienda, po czym widzimy go w ringu. Orton trzyma w swoich objęciach Bliss., zdecydował jednak oddać ją w ręce jej przyjaciela i sam opuścił ring.

 

Symphony of Destruction Match

Elias vs. Jeff Hardy

Zwycięzca – Jeff Hardy

 

Na backstage’u towarzyszymy podekscytowanemu dzisiejszą okazją Riddlowi, który dzieli się swoim entuzjazmem z Keithem Lee.

Na backstage’u Mustafa Ali nie rozumie dlaczego Ricochet nie widzi błędów, które popełnia. Slapjack dodaje, że kiedyś nie zauważał korupcji, która działa się wokół niego jednak Ali pozwolił mu przejrzeć na oczy i zrozumieć kim naprawdę jest. Jest bronią, która dziś zostanie użyta na Ricocheta, by pokazać mu jak kończą ci, którzy sprzeciwiają się Retribution.

Singles Match

Ricochet vs. Slapjack

Zwycięzca – Slapjack

 

Pora na najnowszy epizod Miz TV, w którym gospodarz zaprasza swojego dzisiejszego gościa, Sheamusa. Miz jest jednak przede wszystkim ciekaw co słychać u Drew McIntyre’a. Uważa on, że mistrz WWE jedynie wykorzystuje swojego przyjaciela i tak naprawdę zapomniał o swojej przyjaźni. A-Lister wskazuje, że w jego przypadku celem nr 1 jest przyjaźń z Johnem Morrisonem, a dopiero później wykorzystanie walizki Money In The Bank. Następnie Miz stwierdził, że cała kariera Irlandczyka jest jedynie nieśmiesznym żartem. Rozwścieczyło to Sheamusa, który przeszedł do ofensywy jednak przewaga liczebna była w tym przypadku kluczowa.

 

Tag Team Match

Nia Jax & Shayna Baszler vs. Asuka & Lana

Zwycięzcy – Asuka & Lana

 

Na backstage’u spotykamy Sheamusa i Drew. Irlandczyk sarkastycznie podziękował Szkotowi za pomoc. Nie zmienia to jednak faktu, że obaj panowie w dalszym ciągu są skoncentrowani, by dziś nauczyć Miza i Morrisona lekcji.

 

W ringu są już The New Day, którzy komentują wydarzenia z poprzedniego tygodnia, kiedy to pokonali The Hurt Business. Powoduje to irytację grupy prowadzonej przez MVP’ego, która zaczęła zmierzać w stronę ringu. MVP podkreśla, że następnym razem kiedy tytuły Tag Team będą na szali, sytuacja będzie zgoła odmienna. Cedric Alexander planuje pokazać co oznacza The Hurt Business.

Singles Match

Xavier Woods vs. Cedric Alexander

Zwycięzca – Cedric Alexander

 

Tym razem Riddle na backstage’u dzieli się swoim entuzjazmem z A.J. Stylesem.

Sudden Death Triple Threat Match

Keith Lee vs. Riddle vs. A.J. Styles

Zwycięzca – A. J. Styles

 

Na backstage’u Morrison i Miz podkreślają, że mają opracowaną już strategię na dzisiejszą walkę wieczoru. Miz ponadto zauważa, że Sheamus nie może liczyć na McIntyre’a w taki sam sposób, w jaki on na Morrisona.

 

Singles Match

Dana Brooke vs. Reckoning

Zwycięzca – Dana Brooke

 

Na backstage’u widzimy Riddla, który jest zawiedziony porażką. Podchodzi do niego MVP, wyśmiewający jego kompetencje. Pomimo wcześniejszego spokojnego nastawienia Riddla, po czasie próbuje on zaatakować MVP, jednak na odsiecz przychodzi mu Bobby Lashley.

 

W ringu jest już Drew McIntyre, który podkreśla, że jest słownym człowiekiem. Powiedział, że pokona Randy’ego Ortona i odzyska tytuł i tak zrobił. Powiedział, że Roman powinien być gotowy na wojnę, i też taką mu zgotował. Teraz jednak Szkot koncentruje się już na najnowszym rywalu – A.J Stylesie. Wie, że ta walka z pewnością będzie fenomenalna.

Tag Team Match

Sheamus & Drew McIntyre vs. The Miz & John Morrison

Zwycięzcy przez DQ – Sheamus & Drew McIntyre

Do dyskwalifikacji doprowadził siedzący dotychczas przy stole komentatorskim A.J. Styles, który zaatakował Drew. Następnie Styles nalegał, by Miz wykorzystał sytuację i użył walizkę. Gdy ten już był gotów, by to uczynić mistrz WWE odzyskał siły i uporał się z przeciwnikami w ringu. Nowy pretendent do tytułu zaś musiał ratować się ucieczką. W ten sposób kończymy dzisiejszy epizod Monday Night RAW.