Jon Moxley powróci do New Japan Pro Wrestling?, Rhea Ripley o detronizacji Shayny Baszler, Wokalista country na Tribute to The Troops

» W ostatnim czasie pojawiło się sporo spekulacji na temat Jona Moxleya przygotowującego się do obrony AEW World Championship w konfrontacji z Kennym Omegą podczas Winter Is Coming na AEW Dynamite. Według raportów Moxley ma bronić IWGP United States Title na gali Wrestle Kingdom 15 organizowanej przez New Japan Pro Wrestling (4-5 stycznia). Potencjalna porażka mistrza w środowym odcinku Dynamite nie będzie miała wpływu na powrót do New Japan Pro Wrestling. Głównym czynnikiem w powrocie byłego wrestlera WWE do NJPW ma odegrać prezes & CEO AEW Tony Khan.

Moxley, to dwukrotny IWGP US Champion. 12 sierpnia 2019 roku pokonał Lance’a Archera. Od tamtej pory mistrzostwa bronił tylko dwukrotnie. W starciu z Juicem Robinsonem 5 stycznia oraz 9 lutego z Minoru Suzukim.

» Zaledwie rok temu 18 grudnia, Rhea Ripley zdetronizowała najdłużej panującą mistrzynię WWE NXT Women’s Champion Shaynę Baszler. Po wielki zwycięstwie wszystkie osoby z szatni ukoronowały nową mistrzynię. Rhea podczas występu w Chasing Glory wspomina, jaka była to dla niej satysfakcjonująca noc:

To było niesamowite! To coś, czego nigdy nie widziałam. Stało się tak szybko. Właśnie przyjechałam z Wielkiej Brytanii, a potem zostałam umieszczona bezpośrednio na mistrzostwie. O mój Boże, czy wiem co robię? Szalałam, ale w tym czasie moja kariera szła, szła, a ja dawałam z siebie coraz więcej. Nabierałam pewności siebie i wiedziałam, że jest to idealny czas. Po meczu z Shayną Baszler wszyscy byli podekscytowani: publiczność – otrzymałam największą reakcję w historii. Cała szatnia przyszła do mnie, aby celebrować zwycięstwo na ringu. Świetnie się bawiłam. Pamiętam, że biegałam za moim małym przyjacielem, a potem czułam się, jak gwiazda rocka.

» Wokalista muzyki country, HARDY została ogłoszona jako uczestnik tegorocznego WWE Tribute to The Troops.

To wydarzenie odbędzie się około godziny 10:30 czasu wschodniego w ThunderDome na Amway Center, Orlando. Występ wokalista country zostanie nagrany wraz z kilkoma pojedynkami, w których wystąpią gwiazdy Monday Night RAW oraz SmackDown. Tribute to The Troops zostanie wyemitowane 6 grudnia na antenie FOX w połączeniu z meczami NFL. Udział w programie wezmą żołnierze z Marine Corps Air Station New River, US Army Post Fort Hood, U.S. Navy Aircraft Carrier USS John C. Stennis (CVN 74), Naval Air Station Fallon, Naval Air Weapons Station China Lake oraz ich rodziny.