Bobby Fulton poinformował o raku gardła, Oney Lorcan z nowym kontraktem w WWE, Jon Moxley powrócił do NJPW

» Bobby Fulton za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że w wieku 59-lat zdiagnozowano u niego raka gardła. Fulton zadebiutował w świecie wrestlingu w 1977 roku pracując między innymi w takich federacjach, jak: Smokey Mountain Wrestling, World Class Championship Wrestling, Jim Crockett Promotions. W swojej długoletniej karierze posiadał wiele tytułów mistrzowskich chociażby NWA United States Tag Team. W 2018 roku Fulton ogłosił przejście na emeryturę. Oto, co napisał były wrestler na Facebooku:

“Dobry wieczór! Jest piątek, 6 grudnia godzina 23:00. Jak wiecie miałem dzisiaj bardzo ważne spotkanie z lekarzem. Wiadomości nie były takie, które chciałem usłyszeć. Nie chcę współczucia! Po prostu informuję, że mam raka gardła. Plan działania zostanie opracowany w nadchodzący wtorek. Chciałbym usłyszeć wasze modlitwy. Dzięki”.

» Wygląda na to, że Oney Lorcan rozwiązał swoje problemy i podpisał nowy kontrakt z WWE. Lorcan w ostatnim czasie pracował w WWE NXT oraz WWE 205 Live. W piątek za pośrednictwem portali społecznościowych potwierdził, że podpisał, nowy wieloletni kontrakt:

“Zachęcam do przeczytania ogłoszenia. Uzgodniliśmy i podpisałem nową wieloletnią umowę”.

Warto przypomnieć, że pod koniec października Oney poprosił firmę o rozwiązanie kontraktu, po czym powrócił do ring name’u “Biff Busick”. Na szczęście wszystko się ułożyło i będziemy mogli obserwować Oneya w WWE NXT.

» Podczas NJPW World Tag League powrócił Jon Moxley, który w październiku bieżącego roku został pozbawiony IWGP US Championship. Wszystko, to ze względu na problemy pogodowe, przez które lot wrestlera został odwołany i w miejsce Jona wkroczył Lance Archer, który został nowym mistrzem. Moxley chce zmierzyć się z Lancem, 14 stycznia podczas Wrestle Kingdom w Texas Deathmatchu.

“Odbiorę pas. Tokyo Dome! Wrestle Kingdom. Texas DeathMatch”.