The Ascension zwolnieni przez WWE, Scott Dawson żartuje z komentatora AEW, Dustin Rhodes wyjawia kto będzie gwiazdą AEW

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że Viktor oraz Konnor (The Ascension) zostali zwolnieni. Dzisiaj również z firmą pożegnali się Luke Harper oraz Sin Cara. WWE wydało specjalne oświadczenie w sprawie zwolnienia tag teamu:

“WWE pogodziło się ze zwolnieniem Jonathana Hubera, Ryana Parmetera oraz Erica Thompsona z The Ascension. WWE życzy im wszystkiego najlepszego w nadchodzących przedsięwzięciach”.

Ciekawostka na temat Konnora: W 2005 roku rozpoczął pracę w firmie Deep South Wrestling ( kiedyś rozwojówka WWE) w 2005 roku, a następnie pracował w FCW.

» Scott Dawson (The Revival) zażartował na Twitterze odnośnie spotkania z komentatorem All Elite Wrestling, Tonym Schiavonem podczas wczorajszego live eventu WWE w Jacksonville. Dawson na Twitterze opublikował zdjęcie z kimś przypominającym komentatora konkurencyjnej federacji. Warto przypomnieć, że Tony pracował w WWE w 1989 roku, zanim dołączył do WCW.

» AEW Star Dustin Rhodes wypowiedział się na temat wrestlera, który w przyszłości może zostać gwiazdą federacji:

“Lubię prawie wszystkich. Posiadamy ogromną grupę dzieci, które w przyszłości będą mocną stroną All Elite Wrestling. Myślę, że osobą, na której każdy zaczyna się poznawać jest MJF. On jest wyjątkowo utalentowanym facetem za mikrofonem, dawno nie widziałem aby ktoś tak świetnie posługiwał się jeżykiem. Podoba mi się jego styl. Niestety zaatakował on mojego brata, więc zamierzam się na nim odegrać. Myślę, że on będzie kimś wielkim w naszym biznesie”.