WWE Monday Night RAW 29/02/2016 – Mini Raport

WWE RAW otwiera WWE World Heavyweight Champion Triple H, który mówi o tym co zrobił Reigns’owi tydzień temu. Przerywa mu jednak Dean Ambrose, który mówił, że rozmawiał z Romanem i ma przekazać, że na WrestleManii ten skopie mu tyłek. Dean zapytał jeszcze Huntera, kto był jego faworytem do zwycięstwa na Fastlane. Champion odpowiedział, że w tej walce liczyli się tylko Reigns i Lesnar. Po tych słowach Ambrose wyzwał Triple H’a do walki, gdzie na szali miałby być pas WWE World Heavyweight. HHH powiedział, że zastanowi się jeszcze nad tym a teraz chce poinformować Deana, że zmierzy się z Alberto Del Rio jeszcze dziś.

#1 Contender Divas Championship Match
Backy Lynch vs. Sasha Banks – podwójny pinfall

Singles Match
The Miz def. Dolph Ziggler

W ringu widzimy Stephanie McMahon, która mówi, że jest tu w ringu aby podziękować za nagrodę z zeszłego tygodnia. Fani zaczęli chantować Shane McMahon na co Steph zareagowała przewracając stolik na której stała statuetka. Steph mówiła dalej, że Shane’a nie obchodzi rodzina tylko biznes ale Undertaker na WrestleManii pokaże mu gdzie jest jego miejsce. Potem Shane będzie mógł zniknąć na zawsze.

Tag Team Match
Sheamus & Rusev (w/ League of Nations) def. Lucha Dragons
Po walce Kalisto został jeszcze zaatakowany przez Del Rio.

Singles Match
Ryback def. Adam Rose (w/ The Social Outcast)

Tag Team Match
AJ Styles & Chris Jericho def. The New Day (w/ Xavier Woods)
Po walce AJ i Chris powiedzieli, że zmierzają po pasy Tag Team i nazwali swój team Y2AJ.

Do ringu wszedł Vince McMahon, który mówił o walce Shane z Undertakerem. Chairman mówił, że kocha swojego syna ale chce mu dać taką lekcję, którą zapamięta do końca życia. Następnie zaprosił do ringu Undertakera. Usłyszeliśmy gongi i po chwili Deadman był już w ringu. Mr. McMahon chciał coś powiedzieć ale Undertaker złapał go za gardło i ostrzegł, że na WrestleManii nie będzie miał litości dla jego syna, więc jeżeli coś mu się stanie to będzie to wina Vince’a. Po tych słowach Taker opuścił arenę. Vince powiedział jeszcze, że po WrestleManii Shane nie będzie już jego synem tylko sukinsynem.

Singles Match
Bubba Ray Dudley (w/ D-Von Dudley) def. Jey Uso (w/ Jimmy Uso)

Singles Match
Big Show def. Kevin Owens by count out
Owens został wyliczony po tym jak Show wyrzucił go przez liny.

Na backstage’u Renee Young przeprowadza wywiad z Brie Bellą na temat jej walki z Fastlane. Przerwała jej Lana, która mówiła, że ona z Rusevem są o wiele lepsi od Brie i Bryana. Bella wyzwała ją do walki lecz Lana tylko się uśmiechnęła.

Singles Match
Naomi (w/ Tamina) def. Brie Bella
Po walce na stage’u pojawiła się Lana.

Singles Match
Dean Ambrose def. Alberto Del Rio (w/ League of Nations) by DQ
Podczas walki pojawił się Triple H a League of Nations od razu zaatakowali Deana co doprowadziło do dyskwalifikacji. Triple H wszedł do ringu i podziękował LoN lecz po chwili zaatakował go Ambrose. Hunter szybko poradził sobie z rywalem wykonując mu Pedigree. Następnie Triple H zaakceptował rzucone przez Deana wyzwanie.