Triple H vs Dean Ambrose na WWE Roadblock, Tag Team Chrisa Jericho z AJ Stylesem, William Regal na galach EVOLVE i wiele więcej!

» Zaczynamy od informacji, którą WWE przekazało dzisiaj – 12 marca w Toronto odbyć miał się specjalny live event emitowany na WWE Network “March to Wrestlemania: Live from Toronto”… Postanowiono jednak zmienić nazwę na “Roadblock”, a w walce wieczoru potwierdzony został pojedynek o pas mistrzowski WWE World Heavyweight pomiędzy Triple H’em a Deanem Ambrosem.

» Na dzisiejszym RAW miejsce miał pojedynek o pretendentkę do pasa mistrzowskiego Divas pomiędzy Sashą Banks a Becky Lynch, który zakończył się ostatecznie remisem. Jak poinformowano, do rewanżu dojdzie na najbliższym SmackDown. Wtedy to okaże się kto zawalczy z Charlotte na WrestleManii 32.

» Z kolei za tydzień na RAW zobaczymy walkę o pasy mistrzowskie Tag Team – The New Day staną w ich obronie z Chrisem Jericho i AJ Styles’em. Spekuluje się, że podczas walki któryś z pary Y2J – AJ przejdzie heel turn, aczkolwiek nie jest to nic pewnego. Za tydzień pojawi się również Shane McMahon, aby wypowiedzieć się na temat walki z The Undertakerem.

» Ważnym ogłoszeniem Ruseva o którym informowaliśmy wczoraj okazał się być “Body Slam Challenge”. Ten kto pierwszy wykona Rusevowi akcję Body Slam zostanie posiadaczem ekskluzywnego samochodu. Jak na razie swoich sił za kulisami próbowali Adam Rose i R-Truth, ale żadnemu z nich nie udała się ta sztuka. Cała akcja ma najprawdopodobniej służyć podpromowaniu Ruseva w Andre the Giant Memorial Battle Royal Matchu. WWE chce zatem, aby to Rusev oraz Ryback byli faworytami do wygrania tej walki. Czyżby finałowe starcie miało rozegrać się między nimi?

» WWE nagrało następujące walki na najnowszy odcinek Superstars:

Neville vs Viktor
Natalya vs Summer Rae

» Poniżej zaś materiał video promujący wprowadzenie The Fabulous Freebirds do tegorocznego WWE Hall of Fame:

» Jak wiemy, niezależna organizacja EVOLVE współpracuje z NXT w ramach czego 19 i 20 marca generalny manager NXT – William Regal będzie gościem specjalnym organizowanych przez nich live eventów. Były “King of the Ring” będzie podpisywał autografy przed rozpoczęciem gal, ale niewykluczona jest także jego obecność bezpośrednio na ringu.