WWE Monday Night RAW 23 lutego 2020: Raport

Emocje po Elimination Chamber ledwie zdążyły opaść, a już pora na kolejną dawkę adrenaliny! To właśnie dziś dowiemy się jakie wyzwania czekają nowego mistrza WWE.

Show rozpoczynają John Morrison oraz The Miz, który wita nas w specjalnym odcinku MizTV i podkreśla, że walczy on w generacji wielkich zawodników, mimo to, on jednak stoi w ringu jako mistrz. A-Lister zaznacza, że jest on gwiazdą światowego kalibru. Dalszą przemowę przerywa jednak Bobby Lashley wraz z MVP, który zauważa, że to atak byłego już mistrza Stanów Zjednoczonych doprowadził do możliwości wykorzystania walizki Money In The Bank. MVP wyjawia szczegóły umowy, jaką zawarł wczoraj z mistrzem WWE. Bobby Lashley ma być pierwszym pretendentem do tytułu dla nowego mistrza. Miz próbuje się z tego wykręcić, co powoduje wściekłość Lashley’a, który daje ultimatum Mizowi. Ma on godzinę, by dać mu szansę walki o mistrzostwo WWE.

 

Na zapleczu Riddle rozmawia z Lucha House Party, którzy gratulują mu zdobycia tytułu. Nowy mistrz planuje nazwać swój tytuł imieniem Travis.

Singles Match

Riddle vs. John Morrison

Zwycięzca – Riddle

 

Na zapleczu R-Truth rozmawia z Bad Bunnym i Damienem Priestem, który ochrania swojego przyjaciela przed próbą zdobycia tytułu przez Trutha.

Ponadto na zapleczu The Miz rozmawia z Adamem Pearce’m, który podkreśla, że jako mistrz musi on teraz stawić czoła wszystkim przeciwnikom. Zaznacza również, że Miz ma coraz mniej czasu na decyzję.

 

Tag Team Match

The New Day vs. Retribution

Zwycięzca – The New Day

Po walce Ali miał dość tego, że jego grupa ciągle przegrywa.

 

W ringu są już wszyscy zainteresowani ultimatum Bobby Lashley’a względem Miza, który podjął już swoją decyzję. Jednak potrzebuje on więcej czasu, gdyż jest wielu innych pretendentów wartych uwagi. Nagle na arenie pojawia się Braun Strowman, który również domaga się walki o pas. Do panów niespodziewanie dołącza także Shane McMahon, który próbuje wytłumaczyć dlaczego Strowman nie dostał szansy na Elimination Chamber. Braun domaga się zatem walki z Bobbym Lashleyem. Shane zgadza się na to i gwarantuje, że jeżeli pokona go dziś, to za tydzień zawalczy w Triple Threat Matchu o mistrzostwo WWE.

 

Tag Team Match

The Hurt Business vs. Lucha House Party

Zwycięzcy – The Hurt Business

 

Singles Match

Damien Priest vs. Angel Garza

Zwycięzca – Damien Priest

 

Na zapleczu Randy Orton uważa, że powinien wczoraj zwyciężyć jednak tak się nie stało. Dlatego też zastanawia się, co doprowadza go do rozkojarzenia. Okazuje się, że mimo tego, iż zajął się Fiendem coś dalej zajmuje jego głowę. Żmija teraz już wie co go stale rozprasza. Jest to Alexa Bliss. Nagle z ust Randy’ego zaczęła wypływać czarna substancja.

 

Tag Team Match

Shayna Baszler & Nia Jax vs. Charlotte Flair & Asuka

Zwycięzcy – Shayna Baszler & Nia Jax

 

Singles Match

Jeff Hardy vs. Sheamus

Zwycięzca – Sheamus

 

Na zapleczu Ric Flair rozmawia ze swoją córką, która uważa, że to już nie jest zabawne. Charlotte nie jest w stanie skoncentrować się na tym, by podtrzymać dziedzictwo Flairów, dlatego też prosi swojego ojca, by ten wrócił do domu. Ric tłumaczy, że zauważył w Lacey potencjał i chciałby pomóc jej go wykorzystać. Ponadto nigdy nie mówił, że dziecko należy do niego. Charlotte nie wierzy jednak w dobre intencje swojego ojca i pomimo tego, że go kocha, pragnie by wrócił do domu.

 

Tag Team Match

Naomi & Lana vs. Mandy Rose & Dana Brooke

Zwycięzcy – Naomi & Lana

 

Singles Match

A.J. Styles vs. Ricochet

Zwycięzca – A.J. Styles

 

Singles Match

Braun Strowman vs. Bobby Lashley

Zwycięzca – Bobby Lashley

Po walce Lashley dalej atakował Strowmana. Sytuację próbował wykorzystać The Miz, jednak Lashley poradził sobie i z nim. W ten sposób kończymy dzisiejszy epizod Monday Night RAW.