AEW World Champion: “Brock Lesnar jest jednym z najwspanialszych atletów i performerów w historii”

AEW World Champion Kenny Omega za pośrednictwem Twittera został zapytany o opinię na temat Brocka Lesnara i potencjalnego dream matchu z nim.

Pomimo odgrywanej roli aroganckiego heela, Omega wyraził się na temat “Bestii” w samych superlatywach. Wspomniał też, że musiałby ściągnąć więcej swoich znajomych, gdyby miał się z nim zmierzyć 😉

“Brock jest jednym z najwspanialszych atletów i performerów w historii. Potrzebowałbym więcej znajomych, gdybym miał się z nim zmierzyć.”

Przypomnijmy, że Lesnar został wolnym agentem w sierpniu ubiegłego roku, jednak wewnętrznie nie było to postrzegane jako wielka sprawa. “Bestia” wciąż ma otwartą furtkę do powrotu i niewykluczone, że stanie to się podczas WrestleManii na Raymond James Stadium. Ostatnią walkę w WWE, Brock Lesnar odbył w kwietniu ubiegłego roku przegrywając z Drew McIntyrem walkę o mistrzostwo.

Jeśli chodzi zaś o Kenny’ego Omegę, ten na gali Revolution, która odbędzie się 7 marca, stanie do obrony swojego tytułu w Exploding Barbed Wire Matchu. Jego przeciwnikiem będzie były champion, Jon Moxley.