Kenny Omega o porównywaniu AEW z WCW oraz programie telewizyjnym

Jeden z wiceprezesów All Elite Wrestling, Kenny Omega udzielił ostatnio wywiadu dla POST Wrestling, aby promować film dokumentalny “Omega Man: A Wrestling Love Story”. Nie zabrakło jednak pytań o AEW, poniżej najciekawsze odpowiedzi Kenny’ego na ten temat:

“Myślę, że dla przykładu, różnica między nami a WCW polega na tym, że my nie chcemy konkurować z WWE. Inni ludzie mogą mieć swoje własne motywacje lub coś w tym rodzaju, ale my jesteśmy skupieni by stać się nową wrestlingową alternatywą. W dzisiejszych czasach, gdy królują usługi streamingowe, fani oglądają wszystko. Jeśli chcą oglądać WWE, chciałbym, aby czerpali z tego radość. Ciesz się tym. Oglądaj. Nigdy nie zrobiłbym czegoś w stylu “hej, my to robimy lepiej”.

“Chcemy wykorzystać inną demografię. Chodzi mi o to, że będziemy próbować nakłonić przeciętnego Joe z ulicy do obejrzenia naszego show, nie musi to być fan wrestlingu. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli być zobowiązani do bycia tylko i wyłącznie programem wrestlingowym. Chcemy być programem rozrywkowym, który ma w sobie wrestling, to ma być uniwersalna rozrywka dla każdego.”

Co o tym sądzicie?