WWE Monday Night RAW 15 czerwca 2020: Raport

Witamy was na pierwszym WWE Monday Night RAW po Backlash. Co tym razem WWE przygotowało dla nas? Zapraszamy do przeczytania raportu z czerwonej tygodniówki!

 

 

 

Na arenie pojawił się Randy Orton, który miał coś do przekazania światu WWE. Randy powiedział, że zniczył i upokorzył Edge’a, napisał ostatni rozdział w jego odkupieniu. Po wygranej w “The Greatest Wrestling Match Ever” Orton nazywa się najlepszym zawodnikiem na świecie, potrzebuje jedynie tytułu WWE, żeby potwierdzić jego słowa. The Viper podziękował swojemu przeciwnikowi. Dobrze wiedział, kiedy doznał kontuzji, ale chciał odesłać go na dłuższą przerwę, aby był z rodziną. Niespodziewanie na arenie pojawia się Christian, którego wyraz twarzy nie wróżył nic dobrego. Captain Charisma powiedział, że bardzo dobrze zna swojego przyjaciela i na pewno wróci. Orton wyzwał na pojedynek Christiana, dodatkowo dodał, że jeśli Christian nie przyjmie wyzwania, zostanie tchórzem.

 

 

 

Kevin Owens vs Angel Garza

Zwycięzca: Kevin Owens

Po zakończonym pojedynku Andrade i Garza zaczęli się kłócić. Zelina Vega opanowała sytuacje i podkreśla, że lepiej walczyć razem.

 

 

 

W ringu pojawili się MVP i jego podopieczny Bobby Lashley. Montel wspomniał o Lanie, która według niego jest cały czas spragniona sukcesów swojego “męża”. Obwinia ją o porażkę na Backlash, a jeżeli Drew jest uczciwy, powinien zgodzić się na rewanż. Po tych słowach w ringu pojawiła się Lana. Lashley zapytał kobiety, kiedy ostatni raz zasznurowała buty lub zrobiła coś, co nie było dla polubień w mediach społecznościowych. Backlash miało być nocą Lashleya, lecz ona zrujnowała wszystkie plany. Bobby oświadczył, że chce rozwodu z Laną, po tych słowach pn i MVP wychodzą z ringu.

 

 

 

The Viking Raiders & The Street Profits vs. Akira Tozawa and 3 Ninjas

Zwycięzcy: The Viking Raiders & The Street Profits vs. Akira Tozawa and 3 Ninjas

Po walce największy ninja i Akira Tozawa chcieli zaatakować pozostałych, ale z pomocą przyszedł sam Big Show.

 

 

 

W kwadratowym pierścieniu pojawił się Seth Rollins. Monday Night Messiah nazywa Reya bohaterem, ponieważ poświęcił się dla dobra Monday Night RAW. Seth żałuje, że Mysterio nie ma na czerwonej tygodniówce, ale na szczęście jego syn Dominik będzie reprezentował rodzinę luchadora. Na ekranie mogliśmy zobaczyć Reya Mysterio. Rollins chciał, żeby syn byłego mistrza Wagi Ciężkiej do niego dołączył. Rey jest przeciwny, lecz Rollins kontynuuje i mówi, że Dominick jest dorosły i może podejmować własne decyzje. Niespodziewanie w ringu zjawia się wcześniej wspomniany syn Reya Dominick, zaatakował Rollinsa za pleców.

 

 

 

Liv Morgan and Natalya  vs. The IIconics

Zwycięzcy: The IIconics

 

 

 

Apollo Crews vs. Shelton Benjamin

Zwycięzca: Apollo Crews

 

 

 

Tag Team Match for the WWE Title: MVP and Bobby Lashley vs. R-Truth and Drew McIntyre

Niektórzy mogą się zdziwić, dlaczego ten Tag Team Match jest o pas WWE, już tłumaczymy. Na zapleczu MVP rzucił wyzwanie, żeby Drew postawił swój tytuł, a on się zgodził.

Zwycięzcy: R-Truth and Drew McIntyre

 

 

 

W ringu pojawiły się Bayley i Sasha Banks. Obecna mistrzyni kobiet SmackDown powiedziała, że przez cały tydzień będzie obchodzić urodziny. Po krótkim monologu na arenie zjawiły się The IIconics. Stwierdziły, że nikt nie chce słyszeć o jej urodzinach. Peyton spoliczkowała Sashe Banks. Wściekła Bayley zaakceptowała wyzwanie, więc już niedługo zobaczymy starcie Sasha & Bayley vs The IIconics.

 

 

 

Asuka (c) vs Nia Jax o RAW Women’s Championship

 

 

 

Unsanctioned Match Randy Orton vs Christian

Ric Flair chciał powstrzymać Christiana przed udziałem w tym meczum, lecz ten nie chciał go słuchać. Niespodziewanie Ric wykonał Low Blow byłemu mistrzowi Wagi Ciężkiej.

Zwycięzca: Randy Orton

 

 

 

Tym samym kończymy dzisiejsze Monday Night RAW. Podobało się? Poinformujcie nas w komentarzach!