WWE Monday Night RAW 14/03/2016 – Mini Raport

RAW otwierają mistrzowie Tag Team The New Day, którzy mówią o swojej wygranej na WWE Roadblock. Następnie zaczęli tańczyć i krzyczeć „New Day Rocks”, jednak szybko przerwali im League of Nations.

Tag Team Match
The New Day def. Alberto Del Rio & Rusev (w/ Sheamus & King Barrett)
Po walce LoN zaatakowali mistrzów Tag Team.

W ringu jest już Dean Ambrose, który mówi o tym jak poobijał Triple H’a na WWE Roadblock. Przerwał mu jednak Brock Lesnar i Paul Heyman, który mówił o swoim kliencie i o tym, że tylko on powstrzymuje teraz Lesnara przed wejściem na ring i pobiciem Ambrose’a. Dean jednak zaczął prowokować bestię do wejścia do ringu lecz Heyman powstrzymywał go. Po czym Paul podziękował za wysłuchanie i udał się na zaplecze zostawiając Brocka na stage’u, który powoli zmierzał już do ringu. Dean jednak wyjął łom i zanim bestia weszła do ringu chciał nią już zaatakować lecz Lesnar wycofał się.

Singles Match
Ryback def. Sin Cara (w/ Kalisto)
Po walce Ryback wyzwał Kalisto do walki o pas Stanów Zjednoczonych na WrestleManii.

W ringu jest już Stephanie McMahon i Triple H, którzy mówili o zwycięstwie na WWE Roadblock oraz o tym, że dyrekcja zawsze wygrywa. Przerwał im Dolph Ziggler, który mówił, że nie może już znieść gadki Huntera i, że chce walki o pas na WrestleManii. Hunter proponował dołączenie Zigglerowi do dyrekcji lecz ten odrzucił propozycję i obraził Stephanie, która go uderzyła. Wkurzona Steph powiedziała, że Ziggler dostanie walkę o wybrany pas na WrestleManii po warunkiem, że pokona dzisiaj Triple H’a.

Singles Match
Sami Zayn def. The Miz
Walkę komentował Kevin Owens.

Na zapleczu League of Nations wyzwali The New Day do walki na WrestleManii o pasy Tag Team.

Tag Team Match
Naomi & Tamina def. Brie Bella & Alicia Fox

Tag Team Match
The Usos def. Bo Dallas & Adam Rose (w/ Heath Slater & Curtis Axel)
Przy stole komentatorskim zasiedli The Dudley Boyz.

W szatni do Deana Ambrose podszedł Mick Foley, który mówił o zbliżającej się walce Deana z Lesnarem na WrestleManii oraz wspomniał swój pamiętny Hell in a Cell Match z Undertakerem. Następnie Foley zabrał Deanowi łom i wręczył prezent w którym był kij bejsbolowy owinięty drutem kolczastym.

Singles Match
Triple H def. Dolph Ziggler
Po walce pojawił się Roman Reigns, który zaatakował Triple H’a najpierw uderzając go o stół komentatorski a potem wrzucając go w niego. Następnie brawl przeniósł się na zaplecze, gdzie Hunter zaczął krwawić. Do Reignsa podbiegli pracownicy i sędziowie lecz ten sobie z nimi poradził. Roman wziął monitor i rozwalił go o plecy Triple H’a, którego chciał dalej atakować lecz powstrzymali go bracia Uso, Jack Swagger i Mark Henry.

Singles Match
Neville def. Chris Jericho by DQ
Podczas walki Neville doznał kontuzji kostki, więc Jericho szybko zakończył walkę popychając sędziego co doprowadziło do dyskwalifikacji. Po walce Jericho dał heelowe promo po którym pojawił się AJ Styles, który wbiegł do ringu i zaatakował Chrisa.

W ringu jest już Vince McMahon, który mówił o swoim synu oraz o tym, że przejęcie przez Shane’a RAW będzie koszmarem. Po chwili pojawił się The Undertaker. Vince kazał Deadmanowi więcej go nie dotykać. Przerwał mu jednak Shane McMahon, który mówił o stawce jego walki. Mikrofon przejął Undertaker i zaczął mówić o swoich latach w ringu. Shane powiedział, że jest zdziwiony, że Undertaker tak poddał się jego ojcu, po czym nazwał siebie synem Vince’a a Undertakera jego suką. Deadman chwycił za gardło Shane’a lecz ten skontrował i zaczął okładać punchami rywala sprowadzając go do narożnika. Shane szykował się do wykonania akcji lecz Vince pchnął go w Undertaker, który wykonał mu Chokeslam. Taker chciał jeszcze zaatakował Vince’a lecz ten w ostatniej chwili uciekł z ringu.