WWE Monday Night RAW 1 czerwca 2020: Raport

Zapraszamy bardzo serdecznie do przeczytania raportu z dzisiejszej tygodniówki Monday Night RAW. Co dokładnie wydarzyło się dzisiejszej nocy? Tego dowiecie się z dalszej części sprawozdania!

 

 

 

RAW otworzyła drużyna składająca się z Austina Theory, Murphyego i Setha Rollinsa. Monday Night Messiah pokazał nam filmm który ukazał wielkie chwile w karierze Reya Mysterio. Pod koniec przemowy pojawił się Aleister Black i zaatakował byłego mistrza WWE i Universal.

 

 

 

Aleister Black vs Seth Rollins

Kiedy uczniowie Setha Rollinsa podeszli bliżej swojego mentora, od razu na arenie pojawił się Humberto Carrillo a w ręce trzymał stalowe krzesło, aby wspomóc Blacka. Aleister wykonał Roll Up i odniósł zwycięstwo. Po zakończonym pojedynku Seth, Austin i Murphy zniszczyli swoich przeciwników.

Zwycięzca: Aleister Black

 

 

 

Na ekranach monitorów ukazał się Shawn Michaels. Powiedział on parę słów na temat starcie Edge’a i Randy’ego Ortona. Zaznaczył, że to Rated R Superstar wygra ten pojedynek, czy tak naprawdę będzie?

 

 

 

 

Apollo Crews vs Kevin Owens o pas Stanów Zjednoczonych

Apollo, czyli nowy mistrz Stanów Zjednoczonych wybrał swojego pierwszego rywala, był nim Kevin Owens. Niestety, ale w trakcie tej walki zainterweniowali Andrade i Angel Garza. W wyniku czego dostaliśmy inny pojedynek.

 

 

 

Apollo Crews & Kevin Owens vs Angel Garza & Andrade

Zwycięzcy: Apollo Crews & Kevin Owens

 

 

 

Po starciu Tag Teamowym zobaczyliśmy “walkę” The Street Profits z  The Viking Riders.

 

 

 

Po zakończonym meczu w kręgle, wróciliśmy do ringu, przyszedł czas na pojedynek pań:

 

 

 

Billie Kay vs Nikki Cross

Zwycięzca: Billie Kay

 

 

 

Na zapleczu znaleźli się MVP i “żona” Bobby’ego Lashleya Lana, zapytała ona o starcie Montela z Drew Mcintyrem. Były mistrz Stanów Zjednoczonych powiedział, że kobieta próbuje “ożywić” swoją karierę kosztem pretendenta do pasa WWE, lecz była zawodniczka stwierdziłą tak samo, tylko według niej, MVP chce się wybić na Bobbym.

 

 

 

Znaleźliśmy się w domu rodziny Reya Mysterio. . Rey nie był pewien, czy i kiedy może wrócić po brutalnym ataku ze strony Setha Rollinsa. Mysterio wyraźnie powiedział, że Rollins chciał zakończyć jego karierę celowo. Syn Reya Dominic zasiadł obok swojego ojca. Młody Mysterio oznajmił, że Rollins nie jest żadnym Mesjaszem, a tylko zwykłym zawodnikiem. Rey próbuje uspokoić syna, ale nieskutecznie. Były mistrz Wagi Ciężkiej jest człowiekiem, który wybacza, ale nigdy nie daruje Sethowi, tego co zrobił. Rodzina 619’a patrzyła na to, jak Rollins wbija oko Reyowi w metalowe schody.

 

 

 

Nia Jax vs Kairi Sane 

Zwycięzca: Nia Jax

 

 

 

R Truth po raz kolejny został mistrzem 24/7!

 

 

 

Za kulisami zobaczyliśmy Vipera Randyego Ortona. Orton nadrabiał zaległości na WWE Network i zauważył, że każdy uważa Rica Flaira za najlepszego w tym biznesie. Randy postara się udowodnić wszystkim na Backlash, że jest lepszy od Edge’a. Zakończeniem ich rywalizacji będzie znana wszystkim akcja RKO.

 

 

 

 

Charlotte Flair vs Asuka 

Mistrzyni RAW Asuka zmierzyła się z mistrzynią NXT Charlotte Flair. Japonka została wyliczona, ponieważ Nia Jax pod koniec tego starcia pojawiła się w masce Asuki, pomalowała się tak samo jak Azjatka. Jax znisczyła Asuke, czy to zapowiedź tego, co się stanie na Backlash?

Zwycięzca: Charlotte Flair przez CO

 

 

 

Drew Mcintyre vs MVP

Po zwycięstwie Szkota, Bobby Lashley zaatakował go, po raz kolejny mogliśmy zobaczyć, że Bobby zrobi wszystko, żeby odebrać tytuł mistrzowski Drew.

Zwycięzca: Drew Mcintyre

 

 

 

Tym samym kończymy dzisiejszy odcinek Monday Night RAW! Podobało wam się? Napiszcie w komentarzach swoje spostrzeżenia względem dzisiejszego RAW!