Koniec współpracy Roba Gronkowskiego z WWE, Kurt Angle managerem Matta Riddle’a?, Wymiana zdań The Viking Raiders z Mattem Hardym

» W ostatnim odcinku Monday Night RAW, Rob Gronkowski stracił swój pas 24/7 po tym jak z zaskoczenia przypiął go R-Truth. Futbolista podpisał kontrakt z WWE w marcu tego roku i oprócz WrestleManii miał przepracować SummerSlam, jednak jak dowiedział się portal WrestlingINC, jego umowa z federacją już nie obowiązuje. Jak wiadomo, Gronkowski przygotowuje się do powrotu do NFL, a to wyklucza jego dalsze występy wrestlingowe. Główny zainteresowany przyznał jednak, że marzy mu się w przyszłości pełnoprawna walka na ringu.

» Kurt Angle rozmawiał ostatnio z Timem Adamsem z CBR i ujawnił, że odrzucił ofertę bycia managerem Matta Riddle’a. W zeszłym tygodniu, Angle był sędzią specjalnym w walce Riddle’a na NXT, a na ostatnim SmackDown ogłosił, iż ten zawodnik już wkrótce zadebiutuje w niebieskim brandzie.

“Myślę, że Matt Riddle będzie jedną z twarzy WWE, ma wszystkie umiejętności. Jego osobowość jest świetna. Na początku może wydawać się dziwna, ale kiedy go poznasz, jest bardzo sympatyczny. I to jest właśnie coś co dostaną fani. Będą kochać tego dzieciaka. A, on udowodni wszystko na ringu. Jest tam fenomenalny, nie ma co do tego wątpliwości. Jego gimmick ‘bro’ działa naprawdę dobrze.”

“WWE zaoferowało mi pracę, abym był jego managerem. Niestety odrzuciłem ją z kilku różnych powodów, ale chciałbym nim być. Po prostu nie był to odpowiedni moment.” – mówił Kurt Angle.

Na koniec zapytany, czy rozważa możliwość współpracy w przyszłości zaśmiał się i odpowiedział: “nigdy nic nie wiadomo”.

» Gwiazda AEW Matt Hardy, opublikował na Twitterze klip z walki The Hardy Boyz vs War Machine (Viking Raiders). Erik odpowiedział, że kiedyś znowu się spotkają, na co Matt odrzekł, iż z niecierpliwością czeka na takie spotkanie. Ivar dodał z kolei, że Vikingowie wciąż chcą rewanżu. Mała wymiana zdań zakończyła się tweetem Matta Hardy’ego, który napisał: “Pewnego dnia…”.