John Cena opuścił RAW zaraz po swoim segmencie, Oglądalność RAW Reunion, Ciekawy Eight Man Tag Team Match na Main Event, Legenda kobiecej dywizji w walce na SummerSlam?

» Według Wrestling Observer Radio, John Cena opuścił Amalie Arena zaraz po swoim segmencie na RAW Reunion. Ma to związek z jego napiętym grafikiem, gdyż jak wiemy Cena zaangażowany jest obecnie w pracę na planie filmowym “Szybcy i Wściekli 9”. Z tego też powodu, segment z powracającym Ceną otwierał ostatnie RAW, a w trakcie pierwszej przerwy reklamowej, 16-krotny mistrz świata szybko ulotnił się z okolic ringu i zaraz potem udał się w inne miejsce.

» Co do oglądalności RAW Reunion, tygodniówka ta zgromadziła przed telewizorami największą widownię od 11 miesięcy. Odcinek z powrotami legend i dawnych gwiazd obejrzało na żywo 3.093 miliona ludzi. To o wiele więcej niż w zeszłym tygodniu, kiedy to po czerwoną tygodniówkę sięgnęło 2.453 fanów.

» Poniżej walki jakie nagrano na następny odcinek WWE Main Event:

  • Naomi vs Sarah Logan
  • EC3, Eric Young, Cesaro & Robert Roode vs The Lucha House Party & Titus O’Neil

» Jak informuje Pro Wrestling Sheet, Trish Stratus rozmawia obecnie z WWE w sprawie singlowej walki na SummerSlam. Nie wiadomo na ten moment kto mógłby być jej przeciwniczką, ale wiele wskazuje na to, że idealną kandydatką jest Charlotte Flair, która obecnie z nikim nie feuduje, ale jak podkreśliła na SmackDown, chce udowodnić, że wciąż jest najlepsza w WWE. Tegoroczna gala SummerSlam odbędzie się 11 sierpnia w Toronto, a więc rodzinnym mieście Trish Stratus.