WWE Hall of Famer Edge z nowym wyglądem, Paige odpowiada na życzenie śmierci, CM Punk wyjawia zabawną historię

WWE Hall of Famer Edge z nowym wyglądem, Paige odpowiada na życzenie śmierci, CM Punk wyjawia zabawną historię

» Podczas tegorocznej gali WWE PPV Royal Rumble do ringu WWE powrócił Hall of Famer Edge. Po kilku miesiącach emerytowany wrestler zdecydował się na odświeżenie swojego wyglądu. Kilka dni temu Edge w Nutrition Solutions pochwalił się swoim nowym wyglądem. Jego włosy wciąż są długie, ale broda niemalże całkowicie zniknęła.
The Rated R Superstar pojawi się na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW, gdzie będzie kontynuował swój konflikt z Randym Ortonem. Wciąż nie wiadomo, dlaczego Hall of Famer zdecydował się na zmianę swojego wyglądu, być może ma to coś wspólnego z przyszłymi aktorskimi występami.

» Wiele osób uwielbia Paige, ale znajdą się osoby, które za nią nie przepadają. Jedna z takich osób w mediach społecznościowych życzyła śmierci byłej wrestlerce. Pierwsza w historii NXT Women’s Champion za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na nieprzyjemne słowa od fana.

Poczekaj, a życzysz sobie śmierci? Cóż mam nadzieję, że któregoś dnia w końcu zbudujesz w sobie zaufanie i będziesz szczęśliwy. Nie kontynuuj poniżania innych osób. Miłego dnia.

Była GM SmackDown poradziła sobie z tą sytuacją zupełnie inaczej niż kilka lat temu. Wiele wskazuje na, to że Paige jest osobą szczęśliwą, która przypisuje sobie wiele pozytywnych rzeczy, po swojej transformacji.

» CM Punk oraz AJ Lee próbują w, jak najlepszy sposób wykorzystać wolny czas. The Second City Savior podzielił się dosyć zabawną interakcją ze swoją żoną AJ Lee. Były wrestler chciał, aby była Divas Champion uderzyła go w twarz rękawicą bokserską, jednak ona tego nie zrobiła. Phil martwi się o przyszłość swojego związku:

Poprosiłem żonę, aby założyła rękawice bokserskie i zeszłej nocy wykonała kilka ciekawych ujęć. Oto gdzie jesteśmy. Nawiasem mówiąc, odmówiła, więc staram się zmierzyć jej temperaturę, ponieważ uważam, że jest chora.