Daniel Bryan uczestnikiem MITB Ladder Matchu?, Heath Slater twierdzi, że się wypalił, Sytuacja Riddicka Mossa w WWE

Daniel Bryan uczestnikiem MITB Ladder Matchu?, Heath Slater twierdzi, że się wypalił, Sytuacja Riddicka Mossa w WWE

» Wiele wskazuje na, to że konflikt z udziałem Daniela Bryana oraz WWE Intercontinental Championa Samiego Zayna będzie kontynuowany. Podczas pierwszego dnia z WrestleManią 36, Sami zachował tytuł mistrzowski w starciu z Bryanem. Po tej walce oficjele WWE chcieli, aby Daniel był częścią niedzielnej gali MITB, gdzie miało dojść do walki rewanżowej. Te plany zostały zmienione ze względu na obecną sytuację Samiego, który jest jednym z wrestlerów nieuczestniczących w tapingach telewizyjnych WWE w Performance Center. Powodem takiej decyzji mistrza IC jest obawa o zdrowie z powodu COVID-19. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy konflikt tej dwójki zostanie wznowiony w najbliższym czasie.

» Były WWE Star Heath Slater wyjawił, że ciężko było mu pożegnać się z firmą, w której zmagał się od wielu lat.

ZOBACZ TAKŻE >>>> The Undertaker chwali AJ Stylesa, SummerSlam 2020 przeniesiony do Performance Center?, Otis opowiada o statusie Heavy Machinery

Pod koniec pobytu w WWE poczułem, że jestem wypalony:

Swoją karierę opisałbym jako dobrą zabawę. Kiedy spróbujesz skupić się na czymś, co Cię pasjonuje, ale słyszysz, że nie możesz tego robić, to coś w tobie pęka. Wypalasz się i czujesz to. Ta sytuacja wpływa na twoje samopoczucie oraz chęć ciężkiej pracy. Więc stwierdzam, że wypaliłem się w stu procentach, ale nie zamierzam rezygnować z wrestlingu. Nie jestem osobą, która łatwo się poddaje. Zamierzam działać dalej. Ludzie, którzy ze mną pracowali, wiedzieli że się wypaliłem. Moja rodzina o tym wiedziała, moim przyjaciele również. To była jedna z tych rzeczy, o których ciągle mówisz. Moja przygoda z WWE była długa, ale większość czasu straciłem przez monotonność.

» Od kilku tygodni w telewizji WWE nie pojawi się Riddick Moss. Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że wrestler “zniknął z nową normalnością”, ale nie został zwolniony przez firmę. Wiele wskazuje na, to że w najbliższym czasie Riddick otrzyma midcardowy push i być może ponownie stanie się WWE 24/7 Championem. Jak wiadomo 22 marca utracił tytuł mistrzowski na rzecz R’Trutha. Od tego momentu wrestler nie pojawił się w telewizji, a wciąż jest członkiem rosteru RAW.