The Undertaker chwali AJ Stylesa, SummerSlam 2020 przeniesiony do Performance Center?, Otis opowiada o statusie Heavy Machinery

The Undertaker chwali AJ Stylesa, SummerSlam 2020 przeniesione do Performance Center?, Otis opowiada o statusie Heavy Machinery

» Doświadczony wrestler The Undertaker skomentował Boneyard Match, w którym zmierzył się z AJ Stylesem.

Mieliśmy wiele szczęścia. Myślę, że świat AJ’a stał się nie tylko profesjonalny, ale i osobisty. Po prostu nie wiedziałem, czy mam jeszcze wystarczającą ilość gazu w zbiorniku, aby dać mu, to czego oczekiwał. Wiedzieliśmy, że ze względu na wszystkie negatywne aspekty wywołane tym, co się stało, musimy zrobić coś innowacyjnego. To było trochę, jak mini-film. Mam nadzieję, że fani w przyszłości obejrzą więcej taki pojedynków, oczywiście nie na każdym PPV, ale na tych szczególnych. Miałem szczęście, że mogłem współpracować z kimś takim, jak AJ Styles. Pokazałem, co robię najlepiej i udowodniłem, że jestem gawędziarzem. To są historie. Kiedy opowiadasz świetną historię, czujesz się spełniony. Nam się to udało, była to dobra noc.

ZOBACZ TAKŻE >>> Obszerny wywiad z Romanem Reignsem – Nowe informacje w sprawie sytuacji z WWE

» Wygląda na, to że gala WWE PPV SummerSlam zostanie przeniesiony z Bostonu do WWE Performance Center. Taka sytuacja może mieć miejsce ze względu na panującą pandemie koronawirusa. Wygląda na, to że gala WWE PPV SummerSlam zostanie przeniesiony z Bostonu do WWE Performance Center. Taka sytuacja może mieć miejsce ze względu na panującą pandemie koronawirusa. Burmistrz Bostonu, Marty Walsh wydał oświadczenie, w którym informuje, że miasto wróci do normy dopiero wtedy, kiedy zrobi się bezpiecznie, a wszystkie wydarzenia zaplanowane na okres letni, zostaną odwołane aż do 7 września. Gala PPV SummerSlam planowana jest na dzień 23 sierpnia w TD Garden Arenie. Dwa dni wcześniej w tym samym budynku ma odbyć się SmackDown, a także wydarzenie NXT TakeOver (22 sierpnia).

Choć WWE nie wydało oficjalnego komunikatu w tej sprawie, to przeniesienie SummerSlam do PC będzie kolejnym wielkim przedsięwzięciem w historii firmy. Tegoroczna WrestleMania 36 częściowo odbyła się w centrum szkoleniowym.

Tak brzmi oświadczenie burmistrza Bostonu:

Planujemy spokojny powrót do zdrowia, gdy będziemy czuć się bezpiecznie. Nie przewidujemy organizacji wydarzeń w lecie, a także zgromadzeń z udziałem większej ilości osób. Mogę ogłosić, że wszystkie letnie festiwale nie odbędą się w Bostonie, aż do Święta Pracy, 7 września. W przypadku mniejszych wydarzeń, przyjrzymy im się indywidualnie. Jeśli twoje wydarzenie gromadzi ludzi, to będziemy w bliskim kontakcie. Powinniście szukać alternatyw.

» WWE SmackDown Superstar Otis w rozmowie dla CBS wypowiedział się na temat statusu Heavy Machinery mimo angażu w story z Mandy Rose.

Jesteśmy tak silni, jak zawsze, kochanie, och tak. Zawsze będzie moim starszym bratem i obrońcą. Postać Otisa, jest jak luźne działo potrzebujące kogoś, kto będzie mnie kontrolował. Moje emocje szybko rosną i ja nie jestem w stanie ich kontrolować…

Wiele osób uważa, że Heavy Machinery już nie istnieją. Tylko dlatego, że nie pojawiamy się razem od pewnego czasu? Wiem, że wiele osób spekuluje na temat naszej przyszłości, ale my robimy swoje. To część tajemniczości oraz tego, co się dzieje w WWE. Codziennie rozmawiam z moim starszym bratem, dzwonię do niego każdej nocy. Heavy Machinery istnieje.