https://www.wwe.com/videos/bray-wyatt-now-knows-who-he-is-smackdown-oct-14-2022

Wrestler AEW oddał hołd zmarłemu Bray’owi Wyatt’owi podczas Full Gear

18 listopada w Kia Forum odbyło się wydarzenie wrestlingowe o nazwie „Full Gear”. Organizatorem tego eventu była federacja All Elite Wrestling.

Według fanów wrestlingu brutalny pojedynek z udziałem Hangmana Page’a oraz Swerve’a Stricklanda był ozdobą wrestlingowego show. Warto dodać, że Swerve Strickland oddał hołd swojemu zmarłemu koledze, Bray’owi Wyatt’owi.

Wrestler AEW wystąpił w stroju, który nawiązywał do barw jakie prezentował nam Bray Wyatt podczas kariery w federacji WWE. Swerve za pośrednictwem Instagrama opublikował wpis, w którym wyjaśnił, że strój w jakim wystąpił na Full Gear miał na celu oddanie hołdu zmarłemu przyjacielowi.

Warto dodać, że w ostatnim czasie federacja WWE wypuściła kolekcję gadżetów o nazwie „Bray Wyatt Legacy„, która ma na celu utrzymanie pamięci o zmarłym.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl