Darby Allin bierze urlop od AEW

Darby Allin to obecnie jedna z czołowych gwiazd AEW, która zasłynęła jako poszukiwacz mocnych wrażeń oraz ekstremalnych spotów.

Wyżej wymieniony wrestler planuje wejść na Mount Everest. Z tego powodu bierze urlop od występów w federacji All Elite Wrestling, aby przygotować się do nadchodzącej przyszłorocznej wyprawy.

Były TNT Champion nie zna strachu, więc ma plan który może zmienić jego życie. Darby planuje wspiąć się na Mount Everest. Oczywiście chce tego dokonać w przyszłym roku.

To wielkie przedsięwzięcie wiąże się z wieloma zagrożeniami, ponieważ Mount Everest jest niebezpiecznym miejscem.

W najnowszej odsłonie Wrestling Radio, Bryan Alvarez zauważył, że Darby Allin przez pewien czas nie będzie pojawiać się w telewizji AEW.

Spikerz po meczu oświadczyli, że Darby Allin będzie chciał wspiąć się na Mount Everest. Przekazano nam, że ma problem z czerwonymi oczami, ale nie jestem tego pewien. Wydaje mi się, że Darby Allin planuje polecieć do Chin na trening. Nie sądzę, aby wspiął się na Mount Everest. Tak czy inaczej, przez pewien czas będzie nieobecny. Właściwie to już rozpoczął trening. To nie jest storyline.

Darby Allin uczestniczył w wydarzeniu Full Gear tworząc drużynę ze Stingiem oraz Adamem Copelandem.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl