Wiemy kto stoi za atakami na Romana Reignsa, Vince McMahon ponownie zmienił skrypt w ostatniej chwili, AEW rejestruje kolejny znak towarowy

Odcinek zawiera spoilery z ostatniego odcinka SmackDown!

» Pod koniec ostatniego SmackDown Live, Roman Reigns zaatakował Buddy’ego Murphy’ego zmuszając go tym samym do powiedzenia prawdy odnośnie ataków na jego osobę. Jak się okazuje, wcale nie był to Murphy, a Rowan, który miał zrobić to dla Daniela Bryana. Na ten moment wciąż nie wiadomo z kim Reigns zawalczy na SummerSlam, choć spekuluje się o tag team matchu – Roman Reigns & Samoa Joe vs Daniel Bryan & Rowan. Na następne live eventy planowane są natomiast singlowe walki Reignsa z Bryanem.

» Dave Meltzer informuje, że było sporo zamieszania przed ostatnim SmackDown. Pierwotnie zaplanowano bowiem walkę Kofiego Kingstona z Danielem Bryanem jako main event wieczoru, później zmieniono to na walkę tag teamową – Kingston & Woods vs Bryan & Rowan, a finalnie postawiono na tę samą walkę, ale zamiast Kofiego w ringu wystąpił Big E. Za wszystkimi tymi zmianami stał Vince McMahon, a ostateczną decyzję podjęto na godzinę przed startem show. To już trzeci tydzień z rzędu, kiedy prezes WWE ingeruje w scenariusz gali na moment przed jej rozpoczęciem.

» We wtorek, All Elite Wrestling zgłosiło znak towarowy „AEW Revolution” dla szerokiego zakresu lub celów w tym transmisji live streamingowych, gal PPV, merchandisu oraz programu telewizyjnego. Należy jednak zauważyć, że AEW użyło takiego samego opisu do wszystkich zarejestrowanych przez siebie wcześniej znaków towarowych, a były to m.in. „Wednesday Night Dynamite”, „Double or Nothing”, czy „Change The Universe”. Jak wiemy, tygodniówka AEW rusza 2 października, lecz wciąż nie została ujawniona jej nazwa. Najprawdopodobniejszą opcją jest „Dynamite”, jednak The Wrestling Observer Newsletter informuje, że w grę wchodzą także inne, nieznane nam jeszcze nazwy.