WCPW Loaded #14 (29/10/16) – Mini Raport

Potężna walka wieczoru w tym tygodniu, były WWE Intercontinental Champion, Cody Rhodes spróbuje zdobyć pas WCPW w walce z Josephem Connersem!

Zaczynamy kolejny epizod Loaded od ogłoszenia Adama Pacitti które dotyczyło main eventu kolejnej dużej gali WCPW o nazwie True Legacy. Joe Hendry zmierzy się z Josephem Connersem. Jeżeli Conners dziś obroni pas, walka będzie z tytułem na szali. Jednak w przypadku dzisiejszego zwycięstwa Cody’ego Rhodesa, Kurt Angle zyska title shot, podczas walki Rhodes vs. Angle na tej samej gali.

Match #1
Normal Match
Kimber Lee vs. Miss Little Roxxy

Winner: Kimber Lee via pinfall (1:51)

Po walce Kimber Lee chciała zaatakować Miss Little Roxxy krzesłem, jednak na pomoc przybiegła jej Nixon Newell. Kimber Lee poradziła jednak sobie z rywalką i to mistrzyni kobiet WCPW zainkasowała uderzenie krzesłem.

Na backstage’u Gabriel Kidd czyścił buty Prince’a Ameena. Kidd zaproponował, by choć raz próbowali pracować jak prawdziwa drużyna, ponieważ chce on zdobyć tytuły mistrzowskie WCPW Tag Team. Proponuje więc, by zgłosili się do GMa WCPW i poprosili o szanse występu w turnieju o pasy. Prince Ameen odpowiedział mu na to, że przemyśli tą sprawę.

Match #2
Normal Match
Travis Banks vs. Martin Kirby

Winner: Martin Kirby via pinfall (9:04)

Na backstage’u Adam Pacitti zaczepił El Ligero i przekazał mu, że skoro nic dziś nie robi to zmierzy się razem z El Desperado, ponieważ obaj mają maski i zawalczą przeciwko Prince’owi Ameenowi i Gabrielowi Kiddowi

Match #3
Normal Match
Primate vs. Rampage

Walka została rozwiązana jako No-Contest, po tym gdy sędzia został zaatakowany spearem przez Primate’a, a Rampage wciąż atakował rywala. Zawodników musiała rozdzielić ochrona, później przybyli Prospect, którzy wyciągneli Primate’a z kwadratowego pierścienia.

Winner: No-Contest (2:31)

Zapowiedź gali WCPW w Orlando, podczas Wrestlemania Weekend.

Match #4
Tag Team Match
Prince Ameen & Gabriel Kidd vs. WCPW Internet Champion, El Ligero & El Desperado

Winners: El Desperado & El Ligero via pinfall (11:34)

Na backstage’u Adam Pacitti przedstawił drabinkę turnieju o pasy Tag Team

Quater-Finals
Prospect def. Los Perspectiva
Moustache Mountain vs. Moss & Slater
??? vs. ???
??? vs. ???

Semi-Finals:
Prospect vs. Moustache Mountain /// Moss & Slater
??? vs. ???

Drugi z ćwierćfianłów odbędzie się na specjalnej gali WCPW True Legacy. W tym samym dniu zostanie przedstawiona cała drabinka turnieju.

Na arenę wyszedł Joe Hendry który będzie komentował walkę wieczoru. WCPW Title Match: Conners (c) vs. Rhodes

Main Event
WCPW Championship Match
Joseph Conners (c) vs. Cody Rhodes

Winner: Joseph Conners via pinfall (17:29)

Po walce Hendry wrzucił mistrza do ringu i tam we dwójkę z Rhodesem go zaatakowali. Cody wygłosił jeszcze promo, w którym przeprosił fanów za to, że nie udało mu się wygrać tytułu. Dwa lata temu robił rzeczy których nie chciał robić, stracił ojca, stracił wszystko co miał. Takie występy jednak przywracają jego miłość do biznesu. Na True Legacy zmierzy się w ostatniej dla WCPW walce z Kurtem Angle, jednak obiecuje, że zrobi wszystko co w jego mocy aby tu wrócić.