WWE Superstars 28/10/2016 – Raport

Jedziemy z kolejnym odcinkiem WWE Superstars które nagrano w Target Center – Minneapolis, Minnesota
Komentują jak zwykle Tom Phillips oraz Corey Graves.
Zaczynamy walką Neville vs Titus O’neilWalka numer 1: Neville vs Titus O’Neil
Titus szybko zdominował rywala, jednak Adrian szybko się zrehabilitował 3 chopami, jednak został przechwycony przy próbie Running Crossbody, ale uciekł przed Slamem rywala, któremu natomiast wykonał Basement Dropkick w kolano, a na dokładkę Low Superkick. Titus już poza ringiem, a Neville dorzuca od siebie Over the top rope Moonsault Plancha! W ringu Standing Shooting Star Press – 2 Count.
Brytyjczyk próbuje dalszej akcji, lecz zostaje podrzucony przez Titusa, który aplikuje także Big Boot.
To zapoczątkowało długą dominację Titusa który wykonał Body Slam a następnie Rear Chinlock. Były mistrz NXT się wydostał, lecz na krótko gdyż został spacyfikowany Clotheslinem. Dalsze długie obijanie Brytyjczyka który nadział się także na Corner Splash. Titus traktuje rywala dosłownie jak worek ziemniaków, któremu pragnie wykonać kolejny taki Splash, lecz Adrian wystawia nogi na które nadziewa się O’Neil. To w dalszej konsekwencji pozwoliło na wykonanie Red Arrow! – 1..2..3!!!
Zwycięzca via Pinfall: Neville – 4:40 Fajerwerki? A gdzież by. Dziękujemy panom, przed nami ciekawe starcie. Zanim jednak druga walka czeka nas ocena tej walki, a dokładnie będzie to 1.5/10

A dzisiejszą walką wieczoru jest walka zawodników dywizji Cruiserweight! Cedric Alexander, Lince Dorado & Sin Cara podejmą Ariya Daivari, Drew Gulak & Tony Nese

Main Event: Cedric Alexander, Lince Dorado & Sin Cara vs Ariya Daivari, Drew Gulak & Tony Nese
Zaczyna Sin Cara i Tony. Po kilku akrobacjach łupem pada Arm Drag od Sin Cary. Tony się wydostaje po chwili i zasypuje rywala Shoulderblockiem, jednakże po kolejnych kilku przeskokach Cara wykonuje Monkey Flip. Zmiana z Lincem który wykonuje Top Rope Double Foot Stomp na lewą rękę Tony’ego. Zmiana z Cedriciem który wykonuje tę samą akcję. Zmiana z Sin Carą który wykonuje tą samą akcję co poprzednicy (serio nie ma nic innego do wykonania) Chwila ataku ze strony Luchadora kończy się odwróceniem Irish Whipu, ale Sin robi unik w narożniku, po czym próbuje wykonać Tornado DDT, ale kończy się to kontrą Nese który mocno spierdzielił swój firmowy Delayed Suplex co skończyło się wykonaniem Facebustera. Wchodzi Drew który po naskoku z 1 liny uzyskuje 1 Count. Zmiana z Ariyą który razem z Drew wpycha rywala do narożnika. Ponowna zmiana. Druga próba wepchnięcia rywala kończy się fiaskiem, gdyż Sin Cara widowiskowo kontruje Moonsaultem z przejściem do Double Arm Drag! Drew nie pozwala na zmianę zapinając dźwignię. Luchador szybko się wydostaje i zmienia się z Dorado, który na dzień dobry wykonuje Top Rope Crossbody, do tego Headscissors, Spinning Wheel Kick – 1 Count. Drew atakuje, po chwili wypycha rywala na krawędź ringu. Lince zostaje rozproszony przez Ariyę co pozwala Gulakowi na wymierzenie Running Elbow, po którym Lince wpada w barykadę. Zmierzamy na reklamy.

Po reklamach Ariya aplikuje Lince’owi Neckbreaker – 2 Count. Chwila obijania kończy się dźwignią którą zrywa Dorado, który na dodatek próbuje zaskoczyć rywala Headscissors, ale to kończy się Facebusterem od Daivariego, a jakby było mało to jeszcze Running High Knee – 2 Count!
Dźwignia od Daivariego ale szybko skontrowana Arm Dragiem. Wchodzi Tony który przechwytuje rywala gdy ten omal co nie dokonał zmiany. W “nagrodę” Lince załapał się na Side Kick Body, High Knee, Yes Kick! a na sam koniec Legsweepem – 2 Count. Lince zostaje wepchnięty przez Tony’ego do narożnika. Jak by było mało to poczęstował on Cheap Shotem Sin Carę. W tej chwili Lince na tyle odpoczął że zdołał ogryźć się Missile Dropkickiem! W końcu zmiana i na ring zmierza Cedric oraz Divari. Alexander unika Corner Splasha, by następnie wyskoczyć z 2xDouble Axe Handle, do którego dokłada Handspring Enzuigiri! Skontrowana akcja Corner, ale w zamian Cedric ląduje na rywalu z Top Rope Clotheslinem – 1..2.. Przerywa Drew Gulak, który po chwili sam trafia poza ring z drobną pomocą Lince’a Dorado. Sin Cara pożegnał z ringu Tony’ego Nese. Lince wykonuje Diving Crossbody na obu rywali, jednak to zostało przechwycone, wtem jednak Sin Cara zmierza z odsieczą, a dokładnie z Suicide Dive!! A tymczasem w ringu Daivari zaskakuje Cedrica Roll Upem – 1..2.. Kick out! Poprawka Rolling Elbowem, ale Superkick już zatrzymany i skontrowany na Lumbar Check (Back suplex double knee backbreaker) – 1..2..3!!! Pinfall!!!
Zwycięzcy via Pinfall: Cedric Alexander, Lince Dorado & Sin Cara – 7:20 (Pokazane) Szczerze mówiąc jestem zawiedzony, głównie drugą połowę, w której nie pokazano nic ciekawego. Pierwsza część była okey, ale druga to nie wykorzystany potencjał tych zawodników. Standardowa walka w której pół walki przeważa jedna strona. Myślałem że rozpiszą to lepiej mając pod ręką świetnych ringowo zawodników, ale poszli standardowo, i tak zostaje niesmak, a szkoda. Oceną niech będzie 4/10 ponieważ uwielbiam oglądać walki Cruiserów.

Na dzisiaj dziękujemy 🙂
Widzimy się za tydzień.