WWE Superstars 5/8/2016 – Raport

Atlanta, Georgia – tutaj nagrano sobotni odcinek WWE Superstars, na który zapraszam wyjątkowo w poniedziałek.
Galę komentują Tom Phillips & Corey Graves.
Zaczynamy walką Neville vs Curtis Axel

Walka numer 1: Neville vs Curtis Axel
Neville zaczął od razu od Roll Upu – 1 Count, od razu po nim wykonując Step-Up Enzuigiri. Wszystko gotowe pod Red Arrow, ale Axel ucieka za ring. Adrian nie miał zamiaru schodzić z 3 liny, więc wykonał Asai Moonsault poza ring! Już w ringu Neville dokłada Springboard Dropkick z 3 liny, a następnie podchodzi do leżącego w narożniku Axela, który wymierza Face First w narożnik drugiej liny, a już po chwili dodaje Running Clothesline – 1 Count. Zaczyna się obijanie rywala, ale Neville w końcu kontruje, lecz pomimo tego i tak pada na matę po przyjęciu na siebie Dropkicku – 2 Count.
Arm Bar dla Nevilla, ale ten wydostaje się w narożniku wykonując Front Kick. Co więcej, Adrian dodał jeszcze 3xChop, a następnie combo kopnięć – Back Spin Kick, Shoot Kick, Back Spin Kick, na koniec Running Low Dropkick.
Po chwili Axel pada ofiarą Running Corner Forearm Smashu, a także Enzuigiri, po którym Neville wykonuje Red Arrow! 1..2..3! Pinfall!
Zwycięzca via Pinfall: Neville –  3:25. Opis będzie krótki jak ta walka. 0/10W Main Evencie Superstars Dudley Boyz podejmą kolejny zlepek przypadkowych zawodników. Dzisiaj są nimi Jack Swagger (po raz enty kolejny znów) oraz Sin Cara
Seria powtórek z całego tygodnia.Main Event: Dudley Boyz vs Jack Swagger & Sin Cara
Zaczynaa Bubba i Sin Cara. Po wymierzeniu Waistlock Slamu górą jest Bubba, ale zmienia się to gdy Cara po kilku unikach wymierza Springboard Crossbody z 2 liny. Zmiana z Jackiem, który obija lewą rękę rywala. Bubba nagle kontuje Clotheslinem, i zmiana u Dudleyów. Devon przeważa nad Swaggerem, lecz ten po odbiciu się od narożnika wykonuje Clothesline. Belly to Belly Suplex dla Devona a także i dla Bubby. Jack wpuszcza na ring Sin Carę tylko po to by ten wykonał z pomocą Swaggera wykonał Over the top Rope Samersault Senton. Idziemy na reklamy.

Po reklamach Sin Cara w przewadze, lecz wpuszcza Swaggera, ale ten trafia na Back Elbow oraz Body Slam. Zmiana u Dudleyów. Devon idzie po firmowe Whassup, ale zostaje strącony z 3 liny przez Sin Carę. Bubba trafia na 2x Corner Clothesline od Jacka, po których pora na Short-arm Clothesline. Nie udał się Swagger Bomb, ponieważ Devon zatrzymał Patriotę trzymając go za głowę, tak też zaciągając na matę. To pozwoliło objąć przewagę wielokrotnym mistrzom Tag-teamowym w wielu różnych federacjach. Dudleyowie swoją przewagę okazywali często nie przepisowymi zagrywkami, lecz mimo tego utrzymywali to co zdobyli (uwierzcie mi, serio nie ma co opisywać)
Były mistrz wagi ciężkiej wydostał się dopiero po kilku minutach wymierzając Powerslam na Bubbie, co w dalszej kolejności pozwoliło na zmianę u obu ekip.
Wchodzi Sin Cara od razu wymierzając dla Devona Top rope Crossbody, a dla Bubby Forearm. Devon załapał się także na kilka ciosów zakończonych Springboard Back Elbow, do którego miała być akcja Corner, ale Luchador znalazł się na krawędzi ringu, skąd zdołał skontrować szarżę Devona który wyleciał za ring. Sin Cara wykonuje Suicide Dive dla Bubby, a dla Devona w ringu Springboard Asai Moonsault – 1..2.. przerywa Bubba Ray, który już po chwili wrzuca w stalowy słup Swaggera. Miała być kolejna akcja, lecz po uniku Sin Cary Dudleyowie zderzyli się ze sobą. Dropkick dla Bubby, a w planach akcja z 3 liny, jednak Sin został strącony z niej przez Devona. Zmiana dokonana przez Devona, i pora na 3D! 1..2..3! Pinfall!!!
Zwycięzcy via Pinfall: Dudley Boyz –  8:47 (Pokazane) Blah blah blah blah. Nuuuuuuuuuuda. Przynajmniej Bubba & Devon wreszcie coś wygrali na Superstars. Ocena to: 1/10

To na tyle dzisiaj. Po drafcie zarówno Main Event jak i Superstars nie zachwycają, ale tak czy tak widzimy się za tydzień.
Miłego tygodnia 🙂