WWE Monday Night RAW 08.08.2016 – Wyniki

RAW odbyło się w tym tygodniu w Anaheim.

Galę rozpoczynamy widokiem Enzo & Cass’a  w ringu, panowie mówią o Chrisie Jericho. Nagle pojawia się sam zainteresowany i mówi, że Enzo jest tak wygadany bo ma ze sobą Cass’a, który w razie potrzeby go obroni.  W takim razie on, Chris, również ma swojego ochroniarza – rozlega się muzyka Kevina Owens’a.

Owens mówi, że denerwuje go Enzo, który co tydzień wchodzi do ringu i gada głupoty, Chris dodał, że dzisiaj to “rozwiążą”.

——

Chris Jericho vs Enzo Amore

W końcowej fazie walki, Kevin przytrzymał nogę Enzo który zainkasował Codebreaker.

Chris zgarnął pin jednak nadział się na Big Boot od Cass’a.

——

Na zapleczu rozmawia Mick Foley oraz Sasha Banks. Mistrzyni boi się o ingerencję Dany Brooke podczas walki na SummerSlam. The Boss chce aby walka została zamieniona na Handicap Match, aby widziała obie rywalki. Mick mówi, że jeśli dzisiaj Sasha wygra z Daną, ta druga będzie miała zakaz przebywania przy ringu podczas SummerSlam. Jeśli zaś przegra mecz odbędzie się na zasadach 2vs1 Handicap.

——

Braun Strowman vs Joel Nelson

Kolejna szybka walka w wykonaniu Braun’a.

——

Mick spotkał na zapleczu Puff Daddy’ego, legenda WWE chwilę rozmawiała z Generalnym Managerem RAW, kiedy do rozmowy włączyło się New Day.

Kofi i Xavier gratulowali Daddy’emu tego, że jego piosenka znalazła się w grze WWE2k17, potem zaczęli mówić o kontuzji Big E.

——

Titus O’Neil vs Darren Young

Tym razem to Darren przerolował Titus’a i zgarnął pin.

——

W ringu pojawił się Seth Rollins i zaczął mówić o tym jak potraktował “żywą legendę” Finn Bâlor. Seth śmiał się z jego imienia oraz zapewnił, że to on zostanie WWE Universal Champion’em

——

Sheamus vs Cesaro

Celtycki Wojownik zasłonił się sędzią i zza zasłony zaatakował Cesaro, próbował go przypiąć , jednak sędzia nie odliczał, gdyż leżał po ataku Cesaro. Po chwili Cesaro przerolował i zgarnął pin.

——

The Dudley Boyz vs Sin Cara & Neville

Neville wykonał Red Arrow i zgarnął pin.

——

Rusev i Lana wyszli do ringu chcąc jeszcze raz przeżyć swój ślub, teatrzyk przerwał jednak Roman Reings, którego próbował zaatakować Rusev jednak w wyniku kontry Rusev popchnął Lanę, która wylądowała w weselnym torcie.

——

Sasha Banks vs Dana Brooke

——

Widzimy promo Finna Bâlor’a który ostrzega Seth’a Rollins’a przed Demonem.

——

Luke Gallows oraz Karl Anderson przebrani za lekarzy , trzymają słoik w którym – jak twierdzą – trzymają “jajka” Big E a dzisiaj zamierzają dodać kolejne do swojej kolekcji.

——

Kofi Kingston vs Luke Gallows 

Luke wygrał po walce chcieli wspólnie zaatakować Kofiego, jednak przegonił ich Xavier używając do tego krzesła.

——

Mick Foley zaprosił do ringu Daniel’a Bryan’a który szybko wyszedł do ringu. Mick chciał przeprosić za zachowanie Brock’a Lesnar’a na SmackDown Live. Daniel przerwał mu mówiąc, że to Randy zdecydował o tym, to on pierwszy zaatakował.

Do ringu nagle wszedł Rusev który mówił, że RAW nie potrzebuje nowego mistrzostwa. Do ringu wszedł także Cesaro który poprosił o walkę z Rusev’em o pas.

 

——

Rusev © vs Cesaro

Pod koniec walki przybiegł Sheamus który rozproszył Cesaro w skutek czego Cesaro przegrał.

Po walce przybiegł Roman Reings który wykonał Spear na Rusevie.