Powrót Emmy, Pojedynek dodany do karty SummerSlam, Kontuzja Evy Marie, Status Ryback’a

» W jednym z niedawnych wywiadów Kevin Owens wyzwał Generalnego Managera RAW Micka Foleya na potyczkę werbalną. Foley skorzystał z Facebooka, aby odpowiedzieć Owensowi. Legenda hardcore’u kazała KO uważać o co prosi, bo może to dostać.

» WWE Diva Emma za pośrednictwem Twittera poinformowała fanów o swoim powrocie do treningów. Przypominamy, że Emma jest poza akcją ringową od maja, kiedy to doznała kontuzji pleców. Poniżej zdjęcie umieszczone przez Emmę:

» Zaraz po dzisiejszym RAW, kolejnym gościem Stone Cold’a Steve’a Austina będzie obecny WWE Champion Dean Ambrose, poniżej zamieszczamy wideo promujące ten występ:

» WWE oficjalnie dodało do karty walk WWE SummerSlam pojedynek o WWE Tag Team Championships, w którym obrońcy tytułów The New Day zmierzą się z Karl’em Anderson’em oraz Luke’m Gallows’em.

» Pierwsze gwiazdy zapowiedziane na tour ROH po Europie zatytułowany ROH REACH FOR THE SKY to: ROH World Champion Jay Lethal, Young Bucks, Mark i Jay Briscoe oraz Dalton Castle. ROH odwiedzi Liverpool, Leicester oraz Londyn

» WWE Diva Eva Marie nadal sprzedaje swoją storyline’ową kontuzję. Zawodniczka pojawiła się przed publicznością na weekendowych live eventach, jednak tylko po to, aby oświadczyć im, że nie jest zdolna do walki, z powodu kontuzji doznanej na poniedziałkowym RAW. W jej miejsce fani zgromadzeni podczas tych gal ujrzeli Nataly’e.

» WWE wydało dzisiaj oficjalne oświadczenie dotyczące zakończenia kontraktu zawodniczego byłego już zawodnika WWE, czyli Rybacka. WWE jednocześnie, jak to ma w zwyczaju, życzy wrestlerowi powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach.