WWE Superstars 26/08/2016 – Raport

Jedziemy z koksem, znaczy z kolejnym odcinkiem WWE Superstars.
Nagrane show z Brooklyn, Nowy Jork, w arenie Barclays Center komentują Tom Phillips, i świetny komentator a dawny zawodnik znany jako Corey Graves.
Rozpoczynamy walką Jack Swagger vs Jinder Mahal
Walka numer 1: Jack Swagger vs Jinder Mahal
Jinder bezpardonowo na sam początek walki wyrzucił oponenta z ringu, którego poza ringiem wbił dwa razy w krawędź ringu. W ringu natomiast dodał Running High Knee – 1 Count. Seria Ground & Pounds, po których Mahal unosi rękę w geście zwycięstwa. Headlock z którego Jack szybko się wydostał, ale trafił do narożnika przez Irish Whip. W kolejnym narożniku został wbity twarzą w niego, a do tego Mahal poprawił to Clotheslinem, który daje 2 Count. Knee Drop – 2 Count. Rear Chinlock, lecz zakończyło się to ponownym sprowadzeniem do parteru przez Mahala. Hindus wykonuje 2x Jumping Stomp w głowę rywala, jednak trzeci został skontrowany, gdyż Swagger wystawił w górę nogi, przez co twarz Mahala trafiła na stopy rywala. Po chwili na wzięcie oddechu panowie ruszają dalej, z przewagą Swaggera, który w narożniku kontruje Stinger Splash, a w odpowiedzi na to wykonuje 2x Corner Clothesline, Powerslam, a także Running Clothesline – 1..2.. Kick out!
Jack przymierza się pod Swagger Bomb,ale Mahal kontruje wystawiając nogi, ale Swagger okazał się sprytniejszy, przechodząc do Patriot Locku, który jednak nie został do końca założony, co pozwoliło Jinderowi się wydostać. Próba Big Boota od Mahala przechwycona i Jack zapina Patriot Lock! Mahal walczy i walczy, ale po kilku sekundach poddaje się!
Zwycięzca via Submission: Jack Swagger – 4:15 O dziwo, ale spodobała mi się ta walka. Mahal ostro zaczął, a ja lubię jak w walce jest odrobina tej brutalności,a początek walki był właśnie ostrą dominacją Mahala. Tempo walki dalej nie spadało, i jestem zadowolony z tej walki. Było krótko, ale treściwie, więc daję ocenę 4/10. 

Dzisiaj w Main Evencie Golden Truth podejmie dawnych członków Social Outcast, czyli Bo Dallas & Curtis Axel
Pasmo powtórkowe z całego tygodnia (łącznie z Summerslam)

Main Event: Golden Truth (R-Truth & Goldust vs Bo Dallas & Curtis Axel (ex-Social Outcast)
Axel i Bo z oddzielnymi wejściówkami.
Bo szybko sprowadził rywala do narożnika, lecz szybko stamtąd uciekł. Po tym chuchnął w twarz Dallasa, któremu wykonał Running Shoulderblock a także Atomic Drop, po którym Bo zwijał się z bólu, ale miał tyle siły by wymierzyć Puncha, który jednak został przechwycony i skontrowany przez Goldusta, który dokonał zmiany z Truthem, z którym wykonał Japanese Stranglehold Side Russian Leg Sweep – 1 Count. Leg Dropa Truth poprzedził tańcem, co dało 2 Count. R-Truth po Irish Whipie rywala zatrzymał się przy linach, przy których dał kolejny pokaz taneczny, zakończony Hiptossem. W tej chwili na ring wparował Axel, ale i on i Dallas się wycofali widząc jak na ring wbiega Goldust. Idziemy na reklamy.

Po reklamach (czyli Don’t try this at home) Truth wykonuje Headlock Takedown. Będący w dźwigni Axel wydostał się, ale po chwili został sprowadzony na matę poprzez Flapjack. Zza krawędzi ringu odezwał się Bo który odwrócił uwagę Trutha, który został podcięty przez Axela kopniakiem. Kolejny kopniak w twarz, a do tego porcja solidnego obijania w narożniku, zwieńczonego Snapmarem i Running Neck Snapem – 1 Count. Key Lock od Curtisa, a gdy oponent się wydosta, migusiem zaaplikował mu Dropkick. Zmiana u dawnych Social Outcast, którzy wykonali akcję drużynową – Corner Clothesline oraz Body Knee od Bo + Running Low Knee od Curtisa – 2 Count. Legalny w ringu Dallas zapina Rear Chinlock.
Raper był bliski zerwania chwytu, ale został sprowadzony na matę. Bo wdał się w wygłupy co wiele go kosztowało, gdyż wpadł na Corkscrew Leg Lariat! Podwójna zmiana i na ring wkracza Goldust i Curtis.
Goldi ruszył z 2x Clothesline, Drop Down Uppercut (na Uppercut załapał się też Bo Dallas) a na sam koniec Twisting Bulldog. To nie koniec akcji, ponieważ złociutki wymierza także Powerslam – 1..2 Przerwanie przez The Inspirational Bo Dallasa który wyrzuca z ringu R-Trutha. Po chwili spotkało to samo i samego Dallasa, który mógł za to podziękować Goldustowi. Poza ringiem Dallas został wbity w krawędź ringu przez Trutha. W kwadratowym pierścieniu Curtis Axel wymierza Gut Kick, a następnie Shoot Kick, który miał być przygotowaniem pod jego kolejną akcję, ale w tym momencie zmiany dokonali członkowie Golden Truth, którzy wykonali swój drużynowy finisher znany jako Solid Gold (Belly-to-back suplex (Goldust) z przejściem do Kneeling powerbomb (R-Truth) oraz Spinning headlock elbow drop (Goldust) – 1..2..3! Pinfall!!!
Zwycięzcy via Pinfall: Golden Truth – 7:00 (Pokazane) Zgodnie z oczekiwaniami – Nic specjalnego. Może i nie było przewagi przez pół walki jednego teamu, lecz mnie ta walka nie zachwyciła, cóż, i tak bywa. Walkę oceniam na 2.5/10