Śmierć WWE Hall of Famera, Aktualizacja sytuacji Bo Dallasa, Zapowiedź Kevina Owensa

» WWE podało informacje, że WWE Hall of Famer Harry Fujiwara znany także jako Mr Fuji zmarł w wieku 82 lat. Mr Fuji spędził w WWE ponad 30 lat. W ciągu swojej kariery pięciokrotnie zdobył WWE Tag Team Championship, zaś po zakończeniu kariery zapaśniczej był managerem wielu gwiazd WWE. Na Twitterze pożegnali zmarłego między innymi Triple H oraz Tommy Dreamer.

» Kevin Owens za pośrednictwem Twittera przypomniał fanom, że to właśnie w Houston, czyli miejscu jutrzejszego RAW zdobył w zeszłym roku Intercontinental Championship. Zapowiedział zarazem, że jutro zdobędzie tam WWE Universal Championship.

» Krótka zapowiedź wideo od UFC promująca walkę byłego WWE Championa CM Punka, która będzie mieć miejsce już 10 września:

» Jak wspominaliśmy w jednym z poprzednich newspacków, WWE Superstar Bo Dallas został wyrzucony z pokładu samolotu z powodu bycia pod wpływem środków odurzających oraz swojego zachowania. Dallas miał wziąć udział w live evencie w Puebla w Meksyu, jednak jak sie okazuje, nie pojawił się w tym miejscu.