Dlaczego WWE chce u siebie Garze Jr?, Walki zapowiedziane na Bound for Honor, Aktualizacja stanu zdrowia wrestlera z Meksyku

» Federacja World Wrestling Entertainment jest zainteresowana podpisaniem kontraktu z gwiazdą Impact Wrestling Garza Jr. WWE chce pozyskać tego wrestlera oraz Ultimo Ninja ze względu na chęć powiększenia dywizji z udziałem meksykańskich gwiazd, dlatego również w ostatnim czasie prowadzone były rozmowy z Reyem Mysterio oraz Alberto El Patronem.

» Federacja Ring of Honor opublikowała listę walk, które ujrzymy podczas Bound for Honor – 28 kwietnia w Lakeland:

* Four ROH World Champions (ROH, TV, Tag) vs. The Bullet Club (8-Man Tag Match)
* Punishment Martinez vs. Adam Page
* Jay Lethal vs. Josh Woods

» Garza Jr udzielił wywiadu podczas eventu Wildkat Sports w Nowym Orleanie, w którym wypowiedział się na temat swojego aktualnego stanu zdrowia:

”Czuję się dobrze – powiedział Garza Jr w sprawie urazu ramienia. Siedem miesięcy po mojej operacji wszystko zmierza w dobrym kierunku, czuje się bardzo dobrze, ale na pewno muszę się poprawić. Mam wiele planów do zrealizowania, ale najpierw moj uraz powinien się wyleczyć w stu procentach”.

Garza również został zapytany o, to czy dołączy do WWE, czy pozostanie w Impact Wrestling. Odpowiedział, że na odpowiedź musimy poczekać około 3 miesiące.
https://www.facebook.com/WrestlingINC/videos/2056476197714196/