MZW News: Przemówienie Hexii, Spotkanie Red Thundera z tajemniczą osobą, Dwie ostatnie oficjalnie zapowiedziane walki w karcie gali MZW Revolution

» Hexia, która od dłuższego czasu sieje niezłe spustoszenie i wywołuje strach w oczach rywali postanowiła wreszcie wypowiedzieć się o paru interesujących kwestiach… O co chodziło Hexii? Zobaczcie sami:

» Podczas gdy Hexia robiła przerażające eksperymenty w swojej tajemniczej siedzibie, Red Thunder spotkał po jednym z treningów osobę, która być może będzie miała wpływ na przebieg jego dalszej kariery:

Jak myślicie, o co może chodzić?

» Ciekawych rozwiązań jest na pewno całe multum, natomiast warto zaznaczyć, że po ostatnich wydarzeniach, MZW postanowiło dodać takie oto walki do karty gali Revolution, która jak przypominamy odbędzie się już za tydzień 5 listopada w głuchołaskiej Hali GOSiR:

Pierwsze starcie to oczywiście pojedynek Handicapowy – wspomniana wcześniej Hexia wsparta przez Mr. B zawalczy z Ukraińcem – Alexem Arthurem.

Drugi zaś pojedynek należeć będzie do Czechów i co warto podkreślić, będzie to walka o stawkę w postaci tytułu mistrzowskiego VcV Original Championship.

Oprócz zapowiedzianych starć, na gali zjawić się mają jeszcze tacy zawodnicy jak Dynamite Dave, Matt Dough i Christopher Anthony. Jak więc widać, będą też niezapowiedziane walki i różne niespodzianki, dlatego warto wybrać się na MZW Revolution i zobaczyć w akcji jednych z najlepszych polskich wrestlerów wspartych przez młode wilki z zagranicy!

  • MZW Revolution
  • 05.11.16r.
  • Godz. 19:30
  • Głuchołazy, Hala GOSiR

Zapraszamy!