Uwaga na Spoilery! Dlaczego Kalisto zdobył WWE Cruiserweight Championship?, Nowi uczestnicy rejsu Chrisa Jericho, Pojedynki na WWE Main Event, Ważne oświadczenie federacji IPW UK

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW nowym mistrzem WWE Cruiserweight miał zostać Neville, a nie Kalisto jednak jak się okazało zespół kreatywnych zdecydował się na takie posunięcie ze względu na to, iż były mistrz Stanów Zjednoczonych był jedyną osobą, która nie zaatakowała Enzo Amore przez co miał prawo do walki o ten tytuł. W dodatku w tym dniu wypadały urodziny Eddiego Guerrero w związku z czym w jakiś sposób one zostały uczczone, a sam Kalisto oddał hołd Eddiemu, gdyż był on dla niego inspiracją.

» W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się, że kolejnymi uczestnikami Chris Jericho’s Rock & Wrestling Rager At Sea Cruise będą:
WWE Hall of Fame Jerry Lawler oraz SoCal Val:

”Jesteśmy podekscytowani informacją dotyczącą obecności Jerry’ego The King Lawlera oraz SoCal Val podczas The Cruise Of Jericho! SoCal będzie pełniła rolę gościnnego dyrektora rejsu. Oprócz tej dwójki swoją obecność także zapowiedzieli Ron Funces, Brad Williams i Cherry Bombs”.

A w taki sposób SoCal Val poinformowała swoich fanów o rejsie:

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas wczorajszego tapingu WWE Main Event w Indianapolis:

Tag Team Match:
Rhyno i Heath Slater vs Curtis Axel i Dash Wilder

Singles Match:
Akira Tozawa vs Tony Nese

» Brytyjska federacja wrestlingowa IPW(UK) za pośrednictwem Twittera wydała oświadczenie dotyczące rezygnacji z emitowania swoich live eventów na FloSlam: