Bill Goldberg o swojej przygodzie z WWE, Dolph Ziggler nie odejdzie z WWE, Ric Flair wystąpi w WWE Table For 3, Wyniki live eventu SmackDown

» Były WWE Universal Champion Bill Goldberg udzielił wywiadu dla TV Insider, w którym wypowiedział się na temat swojego pobytu w WWE:

”Byłem tam kilkanaście lat temu jednak moja ostatnia przygoda z federacją World Wrestling Entertainment była bardzo trudna, ponieważ mój syn oglądał mnie w ringu i było to zarówno dla mnie jak i dla niego ciekawym przeżyciem. Wydaje mi się, że nowy rozdział w mojej książce został napisany i zamknięty. Miałem po prostu wielkie szczęście z możliwości powrotu do federacji. Mój synek oraz moja żona zobaczyli mnie w ringu i czuję, że było to dla mnie błogosławieństwo”.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka SmackDown Live dowiedzieliśmy, że istnieją plany dotyczące kontynuowania współpracy na linii były mistrz NXT Bobby Roode vs Dolph Ziggler, który nie odejdzie z federacji World Wrestling Entertainment w najbliższym czasie – tak podaje portal Pro Wrestling Sheet.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że w grudniowym wydaniu WWE Table For 3 pojawi się WWE Hall of Famer Ric Flair, który wypowie się na temat swojego aktualnego stanu zdrowia. Warto dodać, że jakiś czas temu Ric miał wystąpił w jednym z odcinków Table For 3 jednak z powodu złego stanu zdrowia w ostatniej chwili został wycofany.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbyły się podczas poniedziałkowego live eventu SmackDown:

SmackDown Tag Team Championship
The Usos (c) def. The New Day, Breezango, i Chad Gable & Shelton Benjamin dzięki czemu zachowali pasy tag teamowe.

Singles Match
Bobby Roode def. Dolph Ziggler

Tag Team Match
Tye Dillinger & The Hype Bros def. Aiden English & The Ascension

Singles Match
Randy Orton def. Rusev

Six Women’s Tag Team Match
Charlotte Flair, Becky Lynch & Naomi def. Natalya, Lana, Carmella & Tamina

Singles Match
Sami Zayn def. Mike Kanellis

Tag Team Match
Shinsuke Nakamura & AJ Styles def. Jinder Mahal & Baron Corbin