Pojedynek Romana Reignsa z Brockiem Lesnarem walką wieczoru WrestleManii 34?, Dolph Ziggler odejdzie z WWE, Daniel Bryan dołączy do Ring of Honor?, Dave Bautista wystąpi w filmie ze Stallonem

» Według portalu internetowego PWInsider.com w przyszłym roku na kwietniowej WrestleManii obejrzymy starcie z udziałem Romana Reignsa oraz Brocka Lesnara o WWE Universal Champioship i będzie to walka wieczoru co z pewnością może się nie spodobać fanom WWE, gdyż w ciągu ostatnich kilku lat The Big Dog aż trzykrotnie był uczestnikiem najważniejszego wydarzenia nocy.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.
Jak myślicie, czy taki plan jest dobrym posunięciem ze strony WWE? Kto może więcej zyskać jeśli odniesie zwycięstwo?

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że na gali Hell in a Cell Dolph Ziggler stoczy swój ostatni pojedynek dla WWE, a jego przeciwnikiem będzie były mistrz NXT Bobby Roode, który od dwóch tygodni jest nieobecny w tv.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

Jak myślicie, gdzie będzie występował Dolph po odejściu z WWE?

» Oficjele federacji Ring of Honor wyrazili swoje zainteresowanie obecnym Generalnym Managerem SmackDown Live, Danielem Bryanem, któremu wkrótce skończy się kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment i być może powróci do miejsca, gdzie rozpoczęła się jego prawdziwa przygoda z profesjonalnym wrestlingiem. Warto dodać, że lekarze WWE nie zezwolili zawodnikowi na powrót do ringu WWE jednak z tego powodu być może nie będzie on chciał przedłużyć kontraktu i zdecyduje się na propozycję ROH.

» Były WWE Superstar Dave Bautista za pośrednictwem Twittera ogłosił, że wystąpi w filmie „Escape Plan 3: Devil’s Station” wraz ze Sylvesterem Stallonem: