Uwaga na Spoilery! Oświadczenie Brocka Lesnara i Paula Heymana, Zaktualizowana karta SummerSlam 2017, Kurt Angle o powrocie do domu, Pojedynki na WWE Main Event, Gwiazdy WWE odwiedzają Szpital Dziecięcy

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW odbył się segment z udziałem Generalnego Managera Kurta Angle’a, który był zadowolony z możliwości powrotu do swojego rodzinnego miasta. W trakcie trwania segmentu zjawili się Brock Lesnar oraz Paul Heyman, który ogłosił, że jeśli jego podopieczny nie obroni WWE Universal Championship w Fatal 4-Way Matchu na gali SummerSlam to odejdą z federacji WWE.

» Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki, które odbędą się podczas najgorętszej letniej gali, czyli SummerSlam 2017:

Fatal 4-Way Match
WWE Universal Championship
Brock Lesnar(c) vs Roman Reigns vs Samoa Joe vs Braun Strowman
Jeśli Brock przegra/straci tytuł to wraz z Paulem Heymanem rozstaną się z federacją WWE.

RAW Women’s Championship
Alexa Bliss(c) vs. Bayley

SmackDown Women’s Championship
Naomi(c) vs. Natalya

» Generalny Manager WWE Monday Night RAW Kurt Angle przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka czerwonej tygodniówki za pośrednictwem Twittera poinformował o powrocie do swojego rodzinnego miasta jakim jest Pittsburgh:

» Podczas wczorajszego tapingu WWE Main Event zostały nagrane dwa poniżej wymienione pojedynki:

Mickie James vs Emma

Lince Dorado & Gran Metalik vs. Brian Kendrick & Drew Gulak

» Szpital Dziecięcy w Pittsburghu został odwiedzony przez kilka gwiazd WWE co możemy zaobserwować na poniżej udostępnionych zdjęciach: