Urodzinowa impreza Brodiego Lee Jr. na Dynamite, Nowe mistrzynie IMPACT Knockouts Tag Team wspominają o Tonym Khanie, WWE Shop wypuściło merch związany z WrestleManią

» Prezes AEW Tony Khan za pośrednictwem Twittera poinformował, że w tym tygodniu na AEW Dynamite odbędzie się “największe na świecie przyjęcie urodzinowe z zachowaniem dystansu społecznego”. Świętować będzie syn Brodiego Lee, “-1” Brodie Lee Jr. Wcześniej ogłoszone zostało, że zobaczymy walkę z okazji urodzin Brodiego – Hangman Page, John Silver, Alex Reynolds & Colt Cabana vs Luther, Serpentico, Jack Evans & Angelico.

Amanda Huber, mama Brodiego napisała na Instagramie, że jej syn skończył w niedzielę 9 lat. Nieco wcześniej, ekipa AEW z Codym Rhodesem na czele zabrała go i jego rodzinę do parku rozrywki.

» Tuż po gali IMPACT Wrestling Hard To Kill, nowe mistrzynie Knockouts Tag Team – Kiera Hogan i Tasha Steelz nagrały promo w którym oberwało się prezesowi AEW Tony’emu Khanowi.

“Tony Khan, chcesz porozmawiać o lepszych tag teamach w AEW? Co myślisz o tag teamach Knockoutek w IMPACT? Oto jak koronuje się mistrzynie turnieju, nie medalami za udział.”

Wypowiedź ta dotyczyła oczywiście zeszłorocznego AEW Women’s Tag Team Cup. Turniej wygrały Diamante i Ivelisse. Obie odpowiedziały już na promo Fire & Flava:

Jak wiemy, AEW i IMPACT Wrestling współpracują ze sobą, więc bardzo prawdopodobne, że wkrótce dojdzie do walki tych tag teamów. Wcześniej, Diamante (która jest życiową partnerką Kiery Hogan) pogratulowała jej zdobycia tytułu:

» Do sprzedaży trafiły już koszulki i bluzy ze wzorami nadchodzących WrestleManii. Najwięcej towaru jest oczywiście związana z tą tegoroczną, WrestleManią 37, która odbędzie się na ponad 65-tysięcznym Raymond James Stadium w Tampie.