“Young Rock” – zwiastun serialu komediowego o dzieciństwie The Rocka, Madison Rayne kończy karierę wrestlerki

» Dwayne “The Rock” Johnson jest legendą wrestlingu, ale obecnie przede wszystkim najlepiej opłacanym aktorem Hollywood. Jest znany na całym świecie i uwielbiany przez miliony. Nim jednak na to wszystko zapracował, musiał uporać się z niektórymi problemami w dzieciństwie. I o tym właśnie opowiada serial “Young Rock”, który premierę będzie miał 16 lutego na amerykańskiej stacji telewizyjnej NBC. Co ciekawe, pomysłodawcą i producentem serialu jest sam The Rock. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji:

Na razie nie ma żadnych informacji na temat premiery w Polsce.

» Podczas “Countdown to Hard To Kill”, Madison Rayne ogłosiła przejście na ringową emeryturę. Zawodniczka największe sukcesy odnosiła w federacji IMPACT Wrestling. Była tam 5-krotną mistrzynią Knockouts, 2-krotną mistrzynią Knockouts Tag Team oraz legendą kobiecej dywizji.

Madison wyznała, że teraz będzie po prostu żoną i matką. Przypomnijmy, że jej mąż Josh Mathews awansował niedawno na stanowisko Starszego Producenta w IMPACT Wrestling. Niewykluczone, że Madison powróci kiedyś jeszcze na scenę niezależną.