Trent Beretta ujawnia storyline zaplanowany przez AEW z Wheelerem Yutą

Byli koledzy tworzący stajnię w federacji All Elite Wrestling, czyli Trent Beretta oraz Wheeler Yuta mieli przed sobą interesujący storyline, zanim Yuta został wprowadzony do The Blackpool Combat Club.

Trent w Battleground Podcast wypowiedział się na temat utraty najlepszego przyjaciela, nowego rekruta Best Friends.

Myślę, że sposób w jaki został umieszczony w the Best Friends był nieco dziwny oraz trudny dla takiego pro-wrestlera. Kim jest ten nowy facet, który nagle stał się najlepszym przyjacielem tych facetów, których znałem?

Yuta był nowym rekrutem w Best Friends, podczas gdy Beretta przechodził rehabilitację po operacji kręgosłupa.

Dlaczego byłem zły na Yutę? Dlatego, że chcieliśmy zrobić pewien storyline, który doprowadziłby nas do walki, a on zdobyłby mój szacunek. Myślałem, że on potrzebuje czegoś, za co fani będą mogli go chwalić. Bez powodu byłem dla niego bardzo niemiły, więc odszedł.

Yuta dołączył do Blackpool Combat Clubu 8 kwietnia po krwawej rywalizacji z Jonem Moxleyem. Od tego momentu Wheeler rywalizował w turnieju New Japan Pro-Wrestling Super Juniors, ale nie udało mu się awansować do finału. Natomiast Trent po powrocie do telewizji AEW połączył siły z Rockym Romero tworząc po raz kolejny Roppongi Vice.