Były WWE 24/7 Champion z ważnym oświadczeniem

Były WWE 24/7 Champion oraz przyszły Pro Football Hall of Famer wydał oficjalny komunikat, w którym poinformował o przejściu na emeryturę.

Rob Gronkowski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o odejściu z National Football League. Supergwiazda przechodzi na emeryturę w wieku 33 lat po rozegraniu 11 sezonów. W 2020 roku w barwach Tampa Bay Buccaneers razem z Tomem Bradym zdobył Super Bowl. Warto dodać, że przez dziewięć sezonów występował w barwach New England Patriots. W trakcie wieloletniej sportowej kariery stał się jednym z najlepszych zawodników w historii tego sportu mając na koncie cztery Super Bowl.

Gronk w ostatnim czasie drażnił się z fanami sugerując, że jeżeli kiedykolwiek powróci do federacji World Wrestling Entertainment to chciałby zmierzyć się z The Rockiem, albo stworzyć z kimś drużynę tag teamową. Po raz ostatni w telewizji WWE pojawił się 1 czerwca 2020 roku na Monday Night RAW, gdzie stracił WWE 24/7 Championship na rzecz R’Trutha. Po odejściu z WWE wznowił karierę sportową dołączając do drużyny z Tampy. Według PWInsider.com, Rob związany był kontraktem z WWE umożliwiającym mu stoczenie kilku walk w kwadratowym pierścieniu, a w tym między innymi na WrestleManii 36, SummerSlam oraz wydarzeniu w Arabii Saudyjskiej. Jak wiemy nie doszło do tych wydarzeń i mało prawdopodobne wydaje się, że emerytowany zawodnik wkrótce powróci do WWE.