moxley wheeler yuta

Wheeler Yuta o wygraniu pasa Pure i potencjalnej obronie przeciwko Danielsonowi

 Wheeler Yuta wypowiedział się ostatnio na temat wygrania ROH Pure Championship, potencjalnej obrony tytułu przeciwko Bryanowi Danielsonowi i nie tylko.

O zdobyciu ROH Pure Championship:

„Pure Championship znaczy dla mnie bardzo wiele z wielu różnych powodów. Jednym z nich jest to, że pamiętacie jak mówiłem wam, ie wrestling jest martwy i że już nigdy nie będę w stanie walczyć? Pierwszy wielki telefon, jaki dostałem po tym wszystkim, był z Ring Of Honor. Miałem zmierzyć się z Jonathanem Greshamem w pierwszej rundzie turnieju Pure. Nie udało mi się tam wystąpić, a moja współpraca z Ring Of Honor nie była zbyt długa. Nigdy nie miałem okazji wystąpić przed publicznością Ring Of Honor, to były tylko puste areny. Cieszyłem się, że mogłem wystąpić w Ring Of Honor. Ale zawsze czułem, że coś jest puste w tym czasie. Robiłem to, ale nie robiłem tego w rzeczywistości”.

O rozmowie Danielsona z nim po zwycięstwie:

„Możliwość wejścia do Supercard i rywalizacja z Joshem Woodsem o Pure Championship, czułem się jakby to była moja szansa na odkupienie. Wejście na szczyt, niesienie tej pochodni naprawdę wiele znaczy. Przed tym turniejem ostatnią osobą, która miała wspomniane mistrzostwo, był Bryan Danielson, który wycofał je. Po meczu z Moxleyem wziął pas i powiedział: „To było kiedyś moje, ale teraz jest twoje”, a potem przypiął go do mnie. To było już po zakończeniu emisji, ale dla mnie prawie tak samo wyjątkowe, jak zdobycie tytułu”.

„Wiedząc, jakie dziedzictwo się za tym kryje, i wiedząc, że osobiście wypełniło to moją lukę. Ale wiem też, że w dłuższej perspektywie lista mistrzów, jeśli się na nią spojrzy, jest niewiarygodna. Jest krótka, ale znakomita”.

O potencjalnej obronie tytułu przeciwko Danielsonowi:

„Byłbym bardziej niż szczęśliwy, więc myślę, że Blackpool Combat Club są zawsze chętni do walki. Myślę, że on byłby bardziej niż zainteresowany, a ja byłbym chętny. Kiedyś byłoby wspaniale móc zobaczyć taką walkę, więc mam nadzieję, że tak się stanie. Na razie jednak skupiamy się na tym, aby stworzyć drużynę i zobaczyć, co możemy zrobić w tej branży”.