FTR vs Young Bucks II już na następnym Dynamite

W ciągu kilku ostatnich tygodni FTR i Young Bucks toczyli dyskusję o to, kto jest najlepszym Tag Teamem na świecie. Podczas ostatniego odcinka Dynamite, Dax Harwood wyzwał braci Jackson do pojedynku. Po wydarzeniach z AEW Rampage i ROH Supercard of Honor poznaliśmy w końcu datę walki.

W trakcie odcinka Rampage, Young Bucks pokonali Top Flight. Następnie Matt i Nick zaakceptowali wyzwanie FTR i ogłosili, że 6 kwietnia, podczas Dynamite dojdzie do walki pomiędzy oboma drużynami.

Dodatkowo, na gali ROH Supercard of Honor, FTR po kapitalnej walce pokonali The Briscoes, dzięki czemu zdobyli ROH World Tag Team Titles. Po zakończeniu pojedynku niespodziewanie pojawili się The Young Bucks i zaatakowali The Briscoes, których jednak uratowali Wheeler i Harwood. Następnie ogłoszono, że stawką walki na Dynamite będą zarówno ROH, jak i AAA Tag Team Championship.

Będzie to drugie starcie pomiędzy oboma zespołami. Do pierwszego doszło w listopadzie 2020 roku, na gali Full Gear. Wówczas Young Bucks pokonali FTR i zdobyli AEW World Tag Team Championship.