SPOILERY: Kto pojawił się na SmackDown?, Jak zakończyła się walka tag-teamowa na ROH Supercard Of Honor?, Pojedynek o ROH Pure Championship

» Vince McMahon powrócił w tym tygodniu na SmackDown i stanął w obronie swojego pupilka Austina Theory’ego. W odcinku zobaczyliśmy, jak Theory zaatakował Pata McAfee, który znajdował się na stanowisku komentatorskim. Doprowadziło to do tego, że komentator SmackDown gonił go aż do zaplecza. W końcu Theory wbiegł do biura Vince’a McMahona. McAfee wyważył drzwi, co spowodowało, że Vince wyszedł i zagroził, że go zwolni. McMahon w końcu odesłał go z powrotem do komentatorów i powiedział mu, żeby „robił swoje”.

» FTR są nowymi mistrzami ROH World Tag Team. Podczas gali  „Supercard of Honor” Cash Wheeler i Dax Harwood pokonali Briscoes i zdobyli tytuły. Ta wygrana oznacza pierwsze zwycięstwo FTR w walce o tytuły. Dwunasty run  Briscoes zakończył się na 111 dniach.

» Na tej samej gali Wheeler Yuta pokonał ROH Pure Championa Josha Woodsa i zdobył tytuł. Josh Woods posiadał tytuł mistrzowski od Death Before Dishonor XVIII 12 września. Po tym jak Wheeler Yuta został koronowany na ROH Pure Champion, prezes AEW i właściciel ROH Tony Khan potwierdził, że Yuta jest teraz oficjalnie All Elite.