Witamy wszystkich w Philadelphii. Double or Nothing już za miesiąc. Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schiavone oraz Jim Ross.

 

Mecz kwalifikacyjny do turnieju Owena Harta

Dax Harwood Vs. Cash Wheeler

CM Punk komentował ten pojedynek.

Zwycięzca– Dax Harwood

 

Oficjalnie dostaliśmy informację, że CM Punk zmierzy się z Adamem Page’m na Double or Nothing. Stawką jest oczywiście mistrzostwo świata AEW.

 

Six man tag team match

Blackpool Combat Club Vs. QT Marshall, Aaron Solo, & Nick Comoroto

Zwycięzcy– Blackpool Combat Club

 

Singles match 

Lance Archer Vs. Wardlow

Zwycięzca– Wardlow

Po walce ochrona wyprowadziła Wardlowa z areny.

 

Jericho Appreciation Society już czeka w ringu. Mimo tego, że na ringu znajdują się i krzesła i stoły, to dali oni słowo właścicielowi federacji, że nie dojdzie dziś do rękoczynów.

Jericho chciał aby Eddie Kingston, Santana i Ortiz przeprosili za wyrzucenie ich z areny w zeszłym tygodniu. Tamci odpowiedzieli tylko środkowym palcem. Kingston powiedział, że ma dosyć tych bzdur rozrywkowych. Eddie zaoferował bójkę już teraz, 5 na 3. Jericho uznał, że w tym jest właśnie problem, że nie są oni wystarczająco mądrymi ludźmi, żeby zobaczyć iż zniszczą iż Jericho Appreciation Society ich wtedy zniszczy. Kingston uznał na sam koniec, że Chris nie jest przygotowany na walkę i ciosy z nim.

 

Philly Street Fight 

Serena Deeb Vs. Hikaru Shida

Zwyciężczyni– Serena Deeb

Po walce dowiedzieliśmy się, że Thunder Rosa oglądała tą walkę za kulisami.

 

I właśnie też tam chwilę później pojawił się MJF. Ten zadzwonił przez telefon do nieznajomej nikomu osoby. Zaoferował jej szybką możliwość zarobku w przyszłym tygodniu. Na sam koniec Maxwell powiedział, że ta osoba jest mądrzejsza od niego, wyższa od niego, a następnie MJF zakończył zdanie używając następującej frazy: ,,and you can’t…teach…that.”

 

Na arenie zgasło światło, a chwilę później zobaczyliśmy Fuego Del Sol nieprzytomnego na rampie. Chwilę później pojawili się zawodnicy z drużyny House of Black, gdzie ich lider próbował zdjąć maskę nieprzytomnemu zawodnikowi. Alex Abranthes starał się go powstrzymać, mówiąc, że to świętokradztwo. Na arenie niedługo później pojawili się PAC i Penta Obscuro i Alex Abranthes, a chwilę później okazało się, że na ringu znajduję się Rey Fenix, a nie Alex. Death Triangle poradziło sobie z House of Black i wyrzucili ich z ringu.

 

Swerve Strickland zmierzy się z Darbym Allinem na Rampage w meczu kwalifikacyjnym do turnieju Owena Harta.

 

Ten man tag team match 

Adam Cole, The Young Bucks, ReDRagon Vs. Dante Martin, Varsity Blonds, Lee Johnson, Brock Anderson

Zwycięzcy– Adam Cole, The Young Bucks, ReDragon

 

Za kulisami Chris Jericho rzucił kulą ognia w Eddiego Kingstona. Jericho Appreciation Society szybko uciekło z miejsca wypadku.

Ladder match o mistrzostwo TNT

Scorpio Sky Vs. Sammy Guevara

Zwycięzca– Scorpio Sky

Po walce Scorpio Sky uśmiechnął się w stronę Kazariana.