William Regal wypowiada się na temat Blackpool Combat Clubu

William Regal rozmawiał z Rasslinem na temat funkcjonowania Blackpool Combat Club. Według członków tej stajni wszystko rozwija się zgodnie z założonym planem, więc dlatego pomysł zadziałał.

Frakcja, w której skład wchodzą takie osobistości, jak: William Regal, Bryan Danielson, Jon Moxley oraz Wheeler Yuta okazała się wielkim hitem wśród fanów, pomimo tego iż każdy ze wspomnianych zawodników prezentuje niepowtarzalny styl oraz odmienną osobowość.

Nie możesz przejrzeć tricków. Wszystko sprowadza się do bycia profesjonalnym wrestlerem, więc to nikomu nie wyrządza krzywdy. To są ludzie, którzy ciężko trenują, prawdziwi profesjonalnie wrestlerzy, a nie osoby bawiące się w pro-wrestling. Trenują, jak prawdziwi wrestlerzy, myślą jak wrestlerzy i nieustannie starają się poprawić własną grę, więc to działa.

W trakcie swojej obecności na programach AEW grupa Blackpool Combat Club prowadziła feud z Jericho Appreciation Society, ale podczas Double Or Nothing nie udało im się pokonać frakcji popularnego Y2J znanego również jako Chris Jericho.

Stajnia wystąpiła bez Yuty, które tego wieczoru miał występ na turnieju Best Of The Super Juniors 29 organizowanym przez federację New Japan Pro Wrestling.

Były NXT GM uważa, że reakcja fanów jest odpowiedzią na serwowany przez nich produkt.

To może funkcjonować przez bardzo… bardzo długi czas. Ja miałem wiele storyline’ów, ale one nie trwały zaledwie 10 tygodni. My nawet nie zaczęliśmy robić tego, co mamy w planach, więc musicie uzbroić się w cierpliwość. Nie da się stworzyć doskonałego programu z udziałem utalentowanych wykonawców w krótkim czasie. Trzeba im umożliwić skuteczny rozwój.

29 czerwca na tygodniówce AEW Dynamite, Blackpool Combat Club zmierzą się z Jericho Appreciation Society w Blood & Guts matchu. Natomiast w trakcie AEW x NJPW “Forbidden Door”, Jon Moxley stanie przed szansą na zdobycie AEW World Championship.