SPOILERY! Mick Foley komentuje ringowy debiut Shaqa, Ważne ogłoszenie Williama Regala, Legenda hardcore’u podsyca Exploding Barbed Wire Deathmatch

» Podczas wczorajszego Dynamite w ringu AEW zadebiutował Shaquille O’Neal (Shaq) współpracując z Jade Cargill w konfrontacji z Codym Rhodesem i Red Velvet.

Podczas pojedynku Cody oraz Shaq upadli na dwa stoły, które były ustawione na podłodze. Oczywiście zwycięstwo odniosła drużyna byłej legendy NBA po tym, jak Cargill przypięła Velvet. WWE Hall of Famer Mick Foley za pośrednictwem Twittera skomentował debiut legendy koszykówki:

OGROMNY props dla @SHAQ za przyjęcie tego bumpa!

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka NXT TV, Generalny Manager WWE NXT William Regal będzie miał do przekazania bardzo ważną wiadomość. W trakcie wczorajszego programu Shayna Baszler oraz Nia Jax broniły WWE Women’s Tag Team Championship w starciu z Dakotą Kai i Raquel Gonzalez. Pojedynek ten zakończył się w kontrowersyjny sposób przy drobnej ingerencji ze strony Adama Pearce’a.

Na zapleczu Adam Pearce kłócił się z Williamem Regalem, co zostało zarejestrowane przez kamery.

» W celu promocji zbliżającego się AEW World Championship Matchu z udziałem Kenny’ego Omegi i Jona Moxleya federacja AEW zaprosiła legendę hardcore’u Atsushiego Onitę. Utytułowany wrestler wypowiedział się na temat Exploding Barbed Wire Deathmatchu. W trakcie swojej długoletniej przygody z wrestlingiem wielokrotnie uczestniczył we wspomnianej walce.

W tym pojedynku, kiedy uruchomisz włącznik, będą wielkie eksplozje. Nie tylko drut kolczasty obecny wokół kwadratowego pierścienia. Kenny Omega, Jon Moxley – myślę, że stypulacja jaką dodaliście do swojej walki jest spektakularna i bardzo pasuje do was.