Nowe doniesienia w sprawie występu The Hardys w walce o AEW Tag Team Titles

Pojawiła się aktualizacja dotycząca Triple Threat Ladder Matchu, który miał odbyć się na AEW Dynamite.

Podczas programu emitowanego przez All Elite Wrestling miało dojść do AEW World Tag Team Titles Matchu z udziałem obecnych mistrzów, czyli Luchasaurusa i Jungle Boya oraz The Young Bucks i The Hardys.

Pojedynek ten został zamieniony w tag team match, ponieważ Jeff Hardy został zatrzymany przez policję i postawiono mu zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Kilka dni po tym incydencie prezes AEW Tony Khan zawiesił swojego podopiecznego, który nie będzie otrzymywał wynagrodzenia aż do momentu ukończenia terapii alkoholowej.

Według raportu opublikowanego przez Fightful Select pierwotne doniesienia odnośnie występu Matta oraz Jeffa nie były w stu procentach prawdziwe. The Hardys mieli zostać zaatakowani i wycofani z Triple Threat Title Ladder Matchu, ale wcześniej Jeff został aresztowany. Warto nadmienić, że występ Jeffa był zależny od tego, czy otrzyma on zielone światło od lekarzy.

Pojedynek zakończył się zwycięstwem The Young Bucks na Jurassic Express, dzięki czemu poznaliśmy nowych AEW Tag Team Champions.