Były NXT Tag Team Champion nawiązuje do zwolnionego zawodnika NXT 2.0 w TV

Były dwukrotny WWE NXT Tag Team Champion Nash Carter był głównym tematem promocji wygłoszonej przez Wesa Lee, czyli swojego dawnego tag team partnera.

Lee wypowiedział się na temat swojej podróży w WWE, którą określił mianem “highest of highs” do “lowest to lows”. Wes nawiązał również do zdobycia tag team titles przez MSK zaledwie sześć dni przed zwolnieniem Nasha Cartera.

Z moim najlepszym przyjacielem i bratem jechaliśmy, aby nasz świat mógł eksplodować tuż pod naszymi stopami. Kiedy mój świat zawalił się, a ja przesiewałem gruzy próbując się odnaleźć jedyne, co mogłem znaleźć to ból i gniew. Skłoniło mnie to do bycia w punkcie, w którym zachowuje się nie w taki sposób, w jaki powinienem, za co bardzo przepraszam.

Dalszą wypowiedź przerwał Trick Williams, który miał także kilka odniesień w kierunku Nasha Cartera nazywając go chłopcem, jakiego obecnie najbardziej potrzebuje.

Wygląda na to, że storyline zostanie poprowadzony tak, aby w przyszłym tygodniu zobaczyć konfrontację Williamsa oraz Lee. Dla Williamsa może być to pierwszy solowy storyline, ale są szanse, że Hayes włączy się w konfrontację.

Carter do akcji powrócił podczas eventu Circle 6 w Los Angeles. Pod ring namem Zachary Wentz pokonał Atticusa Cogara w No Dq Matchu. Po pojedynku Wentz połączył siły ze swoim dawnym kolegą z drużyny Rascalz, czyli Treyem Miguelem.