Tony Khan komentuje posiadanie przez Omegę trzech mistrzostw, Moxley vs Nagata miało odbyć się znacznie wcześniej?, Karta walk IMPACT Under Siege

» Właściciel i prezes AEW, Tony Khan gościł niedawno w Busted Open Radio. Wypowiedział się tam, między innymi, na temat zwycięstwa Kenny’ego Omegi podczas IMPACT Rebellion. Przypomnijmy, że na wspomnianej gali, AEW World Champion wygrał zunifikowane mistrzostwo IMPACT Wrestling.

“Musisz pamiętać, że Kenny ma w tym doświadczenie. Jest także mistrzem AAA. Udał się na Triplemanię i obronił tytuł mając świetną walkę z Laredo Kidem. Zrobił to, wykonał świetną pracę. Był taki moment, rok temu, kiedy Kenny i Hangman byli mistrzami Tag Team, a on bronił swojego tytułu w Meksyku. Walczył z Fenixem i był to świetny pojedynek. Myślę więc, że pokazał, iż może toczyć bitwy na dwóch frontach. Czy teraz może toczyć je na trzech frontach?

Priorytetem będzie AEW. Jest mistrzem świata AEW, dla mnie to najbardziej prestiżowy tytuł na świecie. A teraz przeszedł do innych federacji i został mistrzem u nich. Wspaniale. Przypomina mi to, jak byłem dzieckiem, a Vader posiadał tytuły na trzech kontynentach. To było naprawdę fajne.

Teraz mamy Kenny’ego Omegę, który jest mistrzem w trzech różnych federacjach z czterema pasami. A może być ich więcej. Myślę, że to jest niesamowite. Miał wspaniałą walkę z Richem Swannem; Rich jest świetny.” – zakończył temat prezes AEW.

» Podczas ostatniego Dynamite ogłoszono, że 12 maja odbędzie się walka Jona Moxley’a z gwiazdą NJPW, Yuji Nagatą. Będzie to pierwszy raz, kiedy 2-krotny IWGP World Heavyweight Champion, wejdzie do ringu z Moxley’em. Wcześniej, Nagata na stacji TNT pojawił się przy okazji tygodniówki WCW Nitro.

W najnowszym Wrestling Observer Radio, zdradzono, że walka Nagaty z popularnym Moxem była planowana od miesięcy i miała odbyć się nieco wcześniej.

W lutym, Jon Moxley udanie obronił swój tytuł IWGP United States w pojedynku z Kentą. Wszystko wygląda na to, że współpraca między All Elite Wrestling a New Japan Pro Wrestling nadal się rozwija.

» Po ostatnim odcinku IMPACT! Wrestling poznaliśmy trzy walki, które odbędą się na gali Under Siege:

Event zostanie wyemitowany 15 maja na platformie IMPACT Plus.