Była gwiazda AEW rezygnuje z wrestlingu, WWE przeprowadzi wkrótce testowe live eventy?, Billie Kay rejestruje nowy znak towarowy

» Była zawodniczka All Elite Wrestling, Sadie Gibbs postanowiła zakończyć karierę wrestlerki. Jak wyjawiła na Instagramie, “przeżyła naprawdę zagmatwane półtora roku, ale teraz koncentruje się na drzwiach otwierających jej następny rozdział, który będzie obejmował m.in. coaching”.

Gibbs oznajmiła także, że wkrótce wystąpi w filmie akcji, a potem planuje napisać książkę o samorozwoju. Dodała, że wiele planów koncentruje się wokół jej “nieokreślonej marki” i założyła własną stronę internetową pod adresem SadieGibbs.com, aby fani mogli za nią nadążać.

Jako wrestlerka, Sadie Gibbs zadebiutowała w 2017 roku. AEW ogłosiło podpisanie z nią kontraktu w dniu 20 marca 2019. Jak informowały różne źródła, w sierpniu rok później, postanowiono zwolnić ją z federacji z powodu ograniczonych możliwości w podróżowaniu.

» WWE ma podobno nadzieję na rozpoczęcie testowania weekendowych live eventów tego lata, ponieważ przygotowują się do powrotu biletowanych tras w dalszej części tego roku. Zdaniem PWInsider wszystko jest wciąż na bardzo wczesnym etapie planowania i oczywiście zależy od sytuacji w związku z pandemią COVID-19, a także lokalnych regulacji.

WWE chciałoby podobno rozpocząć ten proces w lipcu lub sierpniu, ale nic nie zostało postanowione. Chociaż weekendowe live eventy są możliwe, żadne terminy ani miejsca nie zostały, póki co, zarezerwowane. Przedstawiciele WWE mają jednak mocno się przygotowywać i czekać na odpowiednią okazję, aby zrobić kolejny krok naprzód.

» Zwolniona niedawno gwiazda z WWE, Billie Kay złożyła wniosek o rejestrację nazwy “Jessie McKay” jako znaku towarowego. Wszystko zatem wskazuje na to, że to właśnie takiego ring name’u będzie używać w innych organizacjach. W rzeczywistości, jej prawdziwe imię i nazwisko brzmi Jessica McKay. Tak teraz nazywa się również na Twitterze.

90-dniowa klauzula zakazująca występów w innych miejscach, obowiązuje McKay do środy 14 lipca.