CMLL kończy współpracę z Ring of Honor, Finn Balor powraca do WWE NXT!

» Współpraca pomiędzy CMLL (Consejo Mundial de Lucha Libre) i Ring of Honor (ROH) dobiegła końca. W tweecie, który możecie zobaczyć poniżej, federacja z Meksyku ogłosiła rozwiązanie partnerstwa ze skutkiem natychmiastowym.

CMLL rozpoczęło współpracę z Ring of Honor 10 sierpnia 2016 roku. Polegała ona na wymianie zawodników i była w dużej mierze postrzegana jako katalizator podpisania kontraktu Rusha z ROH. Później, w 2019, on sam opuścił CMLL i od tego czasu pracował w Meksyku dla AAA.

Najbardziej znacząca wymiana gwiazd pomiędzy CMLL i ROH dotyczyła byłego mistrza świata Ring of Honor, Matta Tavena. To właśnie on jako pierwszy z rosteru ROH pojawił się na gali CMLL.

Rozwiązanie partnerstwa między tymi dwoma federacjami nastąpiło zaledwie kilka dni po ogłoszeniu Tavena o pojawieniu się na gali Federacion Wrestling. Nowy gracz na scenie lucha libre jest wspierany przez ROH World Championa i byłą gwiazdę CMLL, Rusha.

» Finn Balor powróci do WWE NXT już w tym tygodniu. Nie widziano go od czasu przekazania tytułu złoto-czarnego brandu Karrionowi Krossowi. Miało to miejsce w drugim dniu gali NXT Takeover: Stand & Deliver podczas weekendu WrestleManii 37.

W aktualizacji, były mistrz NXT ujawnił na Twitterze, że wraz z żoną byli na wakacjach w Meksyku. Zapowiedział również, że jest naładowany, odświeżony i ponownie skoncentrowany, aby wrócić w tym tygodniu na tygodniówkę NXT.

Na ten moment, nie wiadomo, co WWE zaplanowało dla Balora i czy dostanie on rewanż z Krossem.

Vic Joseph ogłosił jedynie, że Balor zwróci się do fanów.