Matt Hardy o ostatnim Dynamite: “Najlepsza transmisja telewizyjna z gali wrestlingu bez publiczności”, Edge odpowiada Romanowi Reignsowi, Nowa walka w karcie Impact Rebellion

» Matt Hardy zadebiutował w AEW podczas ostatniego odcinka Dynamite. Po zakończonym show, skomentował je na Twitterze:

“Biorąc pod uwagę niepewność obecnego świata, w którym żyjemy, ubiegłej nocy AEW na TNT było najlepszą jak dotąd transmisją telewizyjną z gali wrestlingu bez publiczności. Jestem gotowy do walki. Dumny z bycia częścią AEW.”

Film z debiutu Hardy’ego na Dynamite ma na YouTube już ponad milion wyświetleń.

» Roman Reigns zasugerował na Twitterze po tym jak WWE ogłosiło 2-dniową WrestleManię, że jedna z nocy będzie należała do niego i to on znajdzie się w walce wieczoru. Na ten tweet postanowił zareagować Edge, według którego to jego pojedynek z Randym Ortonem będzie main eventem:

“Oh, to urocze Duży Szczeniaku. Ale czy zdajesz sobie sprawę, czy nie, kiedy Randy Orton przyjmie już moje wyzwanie na WrestleManię, to my zaznaczyliśmy nasze terytorium na prawdziwą walkę wieczoru. Po 9 latach wilk wraca na podwórze. #LastManStanding #MainMainEvent”

» Impact Wrestling ogłosiło na następną galę PPV – Rebellion walkę Ken Shamrock vs Sami Callihan:

Na ostatnim Impact, Shamrock został zaatakowany przez powracającego Callihana. Teraz przyszły IW Hall of Famer będzie miał okazję na zemstę.